Jestem nowy czteroletni to...

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
Awatar użytkownika
pietrobus
Posty: 350
Rejestracja: 08 paź 2015, 20:07
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Wrocław
Gender: Male
Kontaktowanie:

Jestem nowy czteroletni to...

Postautor: pietrobus » 06 sie 2019, 16:55

hej.

Nie wiedziałem w jakim dziale to napisać. Na forum jestem cztery lata. Sporo bladzilem. Anarchia, buddyzm. Nie oddaje jednak tego co czyni Bóg Ojciec. Uczęszczam do zboru Baptystów. Czekam cały czas na chrzest. Widać moja drogą jest trochę pokretna, gdzieś w górę gdzieś w dół. Jestem uzależniony od alkoholu, terapię przeszedłem, uczęszcza na inne. AA. I w ogóle.
Q
Ale dlaczego na forum dalej mam 35 lat? Jak mam 37 kończę 15 sierpnia w święto Katolików W niebo wstąpienia Maryii czy Matki Boskiej Zielnej, święto Wojska Polskiego. Święto Marihuany (mój ojciec jest chory na raka) i moje urodziny. :-)


https://m.youtube.com/watch?v=g0_J0Um98xk

Dobre świadectwo.Podoba mi się.

Juda 1:6
Aniołów zaś, którzy nie zachowali zakreślonego dla nich okręgu, lecz opuścili własne mieszkanie, trzyma w wiecznych pętach w ciemnicy na wielki dzień sądu;
Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Jestem nowy czteroletni to...

Postautor: Noemi » 06 sie 2019, 17:19

no to witaj na forum :)
pewnie jak się rejestrowałeś na forum to wpisałeś taki rok urodzenia ,co się sieje to się zbiera :-D


Awatar użytkownika
pietrobus
Posty: 350
Rejestracja: 08 paź 2015, 20:07
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Wrocław
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Jestem nowy czteroletni to...

Postautor: pietrobus » 06 sie 2019, 17:29

No właśnie że nie. Rok i dzień i miesiąc mam dobrze wpisany. Sprawdzałem kilkukrotnie. ;-)


https://m.youtube.com/watch?v=g0_J0Um98xk

Dobre świadectwo.Podoba mi się.

Juda 1:6
Aniołów zaś, którzy nie zachowali zakreślonego dla nich okręgu, lecz opuścili własne mieszkanie, trzyma w wiecznych pętach w ciemnicy na wielki dzień sądu;

Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości