Witam serdecznie

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
Uczeń
Posty: 2
Rejestracja: 23 sty 2021, 23:56
wyznanie: Kościół Boży w Chrystusie
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Witam serdecznie

Postautor: Uczeń » 24 sty 2021, 00:01

Hej bracia i siostry,

Witam was!

Parę słów o sobie: zainteresowałem się wiarą 3 lata temu, otrzymałem dar języków. Pracuję nad pokutą i pełną wolnością od grzechu. Chcę służyć Bogu.
Znam język angielski i niderlandzki, nie mam żony, nam 2 dzieci.


Awatar użytkownika
ch_kamil
Posty: 37
Rejestracja: 29 sty 2012, 20:29
wyznanie: Inne ewangeliczne
Lokalizacja: Gliwice
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Witam serdecznie

Postautor: ch_kamil » 24 sty 2021, 10:46

Cześć Uczniu,

Dzięki za te parę słów o sobie. Z tego co zrozumiałem to uwierzyłeś że Chrystus jest Bogiem i Zbawicielem grzesznych ludzi i otrzymałeś Ducha Świętego? Jeżeli chcesz być wolny od grzechu to oby Pan dodał Ci sił, by za Nim iść.


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Witam serdecznie

Postautor: KAAN » 24 sty 2021, 16:05

Uczeń pisze:Hej bracia i siostry,

Witam was!

Parę słów o sobie: zainteresowałem się wiarą 3 lata temu, otrzymałem dar języków. Pracuję nad pokutą i pełną wolnością od grzechu. Chcę służyć Bogu.
Znam język angielski i niderlandzki, nie mam żony, nam 2 dzieci.
Witaj na forum :)

A ten dar języków to jakiego języka dotyczy prócz angielskiego i niderlandzkiego?


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Zuzula25
Posty: 12
Rejestracja: 26 sty 2021, 02:20
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Witam serdecznie

Postautor: Zuzula25 » 26 sty 2021, 06:08

Cześć!


Awatar użytkownika
believer
Posty: 600
Rejestracja: 28 kwie 2010, 08:11
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: z Milczącej Planety /Thulcandra/
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Witam serdecznie

Postautor: believer » 26 sty 2021, 07:40

Witaj Zuzula :)


"Hier stehe ich, ich kann nicht anders, Gott helfe mir, Amen" ;)
Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Witam serdecznie

Postautor: Noemi » 26 sty 2021, 09:17

witaj na forum Zuzula :)


Zuzula25
Posty: 12
Rejestracja: 26 sty 2021, 02:20
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Witam serdecznie

Postautor: Zuzula25 » 26 sty 2021, 13:05

Cześć wam jeszcze raz!


Awatar użytkownika
MieczDucha
Posty: 373
Rejestracja: 12 gru 2010, 15:23
wyznanie: Inne ewangeliczne
Lokalizacja: Puławy
O mnie: wyznanie : biblijny BINITARIANIZM, KONDYCJONALIZM, ANIHILACJONIZM
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Witam serdecznie

Postautor: MieczDucha » 29 sty 2021, 10:53

Witajcie. Życzę wam wszelkich łask, błogosławieństw OJCA oraz SYNA BOGA PRAWDZIWEGO równego OJCU.


Michał Diabeł
Posty: 31
Rejestracja: 13 lut 2021, 19:07
wyznanie: nie chce podawać
O mnie: Co powiedzieć mam, tego nie wiem sam
Piszesz ty, piszę ja-zabawa trwa!
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Witam serdecznie

Postautor: Michał Diabeł » 13 lut 2021, 20:04

Cześć wszystkim! A więc od czego zacząć... Michał to moje prawdziwe imię ale Diabeł to już nieprawdziwe nazwisko :) lat mam 26 a 27 będzie w czerwcu, mieszkam niedaleko Wadowic w małej miejscowości z kolei dla kontrastu pracuje od paru lat w dużej firmie motoryzacyjnej. Jestem ciekawy świata, z natury pogodny, ostatnio przez problemy rodzinne przygaszony, zdenerwowany ale moja natura nie pozwala mi długo sie gniewać. Problemy odreagowuje przez sport, amatorsko biegam najczęściej w nocy po przyjeździe z pracy przebieram sie i ruszam w trasę najczęściej ponad 10 km, chwilowo zamiast biegania robię sobie domowy areobik z ciężarkami, niestety zima trochę mnie rozleniwiła ale formę uda się odbudować, ćwiczyłem też na siłowni plenerowej, mam taką niedaleko, w zeszłym roku to głównie wieczorową porą albo i po północy bo dostęp do niej przez fałszywą pandemię był powiedzmy to uniemożliwiony ale potrzeba ćwiczeń dla ciała była silniejsza niż głupie zarządzenia ograniczające dostęp do siłowni. Do tego nie palę w ogóle, pije tylko okazyjnie Nie jestem szczególnie religijny pomimo pochodzenia z ultrakatolickiej rodziny która mi się rozpadła, przychodzę tu z ciekawości, mam dość ciekawe spojrzenie na świat tak myślę, pozdrawia chłop ze wsi bez passata w TDI :D mam inne auto :)


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Witam serdecznie

Postautor: KAAN » 13 lut 2021, 23:04

Witaj Diabeł :) , mam nadzieję że niedługo z przeciwnika (diabolos) zmienisz się w Filos - przyjaciela :D , zapraszam cie do dyskusji, zadawania pytań i poszerzania swojej wiedzy na temat prawdziwego chrześcijaństwa. Na początek zapraszam cię do działu przeznaczonego dla wszystkich, zakładaj tam własne wątki, lub dyskutuj jeśli zainteresuje cie temat jakiejś dyskusji.
Ważna sprawa; czytaj regulamin.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.

Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości