Nowa protestantka

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
Natalia97
Posty: 2
Rejestracja: 21 cze 2021, 19:21
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Nowa protestantka

Postautor: Natalia97 » 21 cze 2021, 19:36

Witam serdecznie! Na imie mam Natalia i odkryłam chrześcijańską wiare(Kalwinizm). Przeszłam przez kosmitów, annunaki, aż doszłam do wniosku, że biblia mówi o Bogu prawdziwym, być może się myle, ale na pewno w to wierzę. Założyłam konto na forum, aby przedstawić swoja interpretacje niektórych rzeczy z biblii i, co o tej interpretacji myślą inni protestanci. Poza tym chciałabym się podzielić pewnymi rzeczami w moim życiu, które by wskazywały na istnienie siły wyższej, konkretnie chodzi o moc modlitwy.
Jak byłam mała dziewczynka, miałam może z 11 lat mój tata chciał iśc się napić. Wiedziałam, jak on się zachowuje, jak się napije, także zaczełam się modlić, aby nie poszedł, nagle wrócił do drzwi i powiedział, że coś go zatrzymało.
Drugi przykład jest taki, że wyjechałam do szkoły za granice, jak miałam 16 lat. W tym Państwie jest tak, że przez rok uczą jezyka i wtedy idziesz do zwykłej klasy. Ja się od września nieustannie modliłam i wierzyłam w to bardzo mocno, że pójde do normalnej klasy od stycznia i tak się stało. Nauczyciele wysłali mnie do zwykłej klasy po czterech miesiącach, chociaz powinnam sie uczyc jezyka do czerwca. Przez chwile nawet w to nie zwatpiłam i czytałam słowa Pana Jezusa, że wszystko jest możliwe tylko trzeba w to wierzyc.
Trzeci przykład, to jest taki, że zawsze chciałam zostać lotnikiem, ale nie miałam na to pieniedzy, jednakże zdecydowałam się na podpisanie umowy na szkolenie zawodowe z wiarą, że Bóg mi te pieniadze ześle. Rzeczywiście na następnym dzien po podpisaniu umowy wpłyneło mi 28 tys na konto, co stanowiło praktycznie całość na licencje lotnika. Nie powiem od kogo i jak, ale dostałam te pieniądze. Nie pisze tego, żeby się chwalić, tylko, żeby pokazać, że bóg istnieje, bo to graniczyło z cudem.
Mam nadzieje, że nie zanudziłam swoim postem i nie będe zanudzać następnymi, które będą związane z proroctwami biblijnymi i interpretacją moją niektórych rzeczy.


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Nowa protestantka

Postautor: KAAN » 22 cze 2021, 07:04

Witaj na forum :)


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
MieczDucha
Posty: 373
Rejestracja: 12 gru 2010, 15:23
wyznanie: Inne ewangeliczne
Lokalizacja: Puławy
O mnie: wyznanie : biblijny BINITARIANIZM, KONDYCJONALIZM, ANIHILACJONIZM
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Nowa protestantka

Postautor: MieczDucha » 17 lip 2021, 17:32

Witaj



Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości