ProChrist

Ciekawe strony internetowe - warte polecenia
Awatar użytkownika
gargamelus
Posty: 127
Rejestracja: 11 sty 2008, 16:18
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: gargamelus » 28 sty 2008, 14:46

a kto tam będzie głosił ? w tych dniach ?


telewizja chrześcijańska www.goodtv.pl zaprasza
LuterAnka
Posty: 26
Rejestracja: 28 sty 2008, 04:31
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: LuterAnka » 28 sty 2008, 15:00

Gargamelusie, mowca ProChrist jest ks. Ulrich Parzany. Zapraszam do odwiedzenia strony :)


Obrazek
Awatar użytkownika
Katarzynka
Posty: 67
Rejestracja: 19 sty 2008, 20:29
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Katarzynka » 28 sty 2008, 16:27

Mógłby ktoś o tym szkoleniu napisać. Mój znajomy brat z Kościoła Zielonoświątkowego był, ale jakoś nie zdążyliśmy na ten temat pogadać ...


Kto mówi, że jest w światłości, a brata swojego nienawidzi, w ciemności jest nadal. 1 List Jana 2,9
LuterAnka
Posty: 26
Rejestracja: 28 sty 2008, 04:31
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: LuterAnka » 28 sty 2008, 16:33

A konkretnie co chcesz wiedziec, Katarzynko? Ja bylam na tym szkoleniu.


Obrazek
Awatar użytkownika
Katarzynka
Posty: 67
Rejestracja: 19 sty 2008, 20:29
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Katarzynka » 29 sty 2008, 18:24

LuterAnka pisze:A konkretnie co chcesz wiedziec, Katarzynko? Ja bylam na tym szkoleniu.


W/w brat też był i wiem tylko od niego, że było super!!! Może napisz, jaka atmosfera, tematy, po prostu krótko i na temat :)


Kto mówi, że jest w światłości, a brata swojego nienawidzi, w ciemności jest nadal. 1 List Jana 2,9
LuterAnka
Posty: 26
Rejestracja: 28 sty 2008, 04:31
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: LuterAnka » 29 sty 2008, 18:49

Tak, było super! :-) Ja byłam na pierwszym szkoleniu - w Katowicach. Było sporo osób. Szkolenie było prowadzone w 3 trakach i trzeba było się zdecydować, na który się idzie. Te szkolenia odbywały się w tym samym czasie w różnych salach. Najlepiej jak z jednego miejsca przekazu są co najmniej 3 osoby, to każda z nich idzie na inny trak i potem razem mogą wymienić wiadomości. Ja byłam sama z mojej parafii, więc byłam zmuszona iść na trak o organizacji, technice, PR i reklamie. Inne traki to: "Tak zaszczepicie chrześcijaństwo" i prowadzenie spotkania, duszpasterstwo, modlitwa, praca poewangelizacyjna. Ale spoko, po szkoleniu dostaje się segregator z materiałami ze wszystkich tematów. Szkolenia trwają od 9:30 do 17:00. Terminy i miejsca szkoleń na stronie www.prochrist.pl. Koszt szkolenia 25 zł.


Obrazek
Awatar użytkownika
Katarzynka
Posty: 67
Rejestracja: 19 sty 2008, 20:29
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Katarzynka » 30 sty 2008, 17:27

LuterAnka pisze:Tak, było super! :-) Ja byłam na pierwszym szkoleniu - w Katowicach. Było sporo osób. Szkolenie było prowadzone w 3 trakach i trzeba było się zdecydować, na który się idzie. Te szkolenia odbywały się w tym samym czasie w różnych salach. Najlepiej jak z jednego miejsca przekazu są co najmniej 3 osoby, to każda z nich idzie na inny trak i potem razem mogą wymienić wiadomości. Ja byłam sama z mojej parafii, więc byłam zmuszona iść na trak o organizacji, technice, PR i reklamie. Inne traki to: "Tak zaszczepicie chrześcijaństwo" i prowadzenie spotkania, duszpasterstwo, modlitwa, praca poewangelizacyjna. Ale spoko, po szkoleniu dostaje się segregator z materiałami ze wszystkich tematów. Szkolenia trwają od 9:30 do 17:00. Terminy i miejsca szkoleń na stronie www.prochrist.pl. Koszt szkolenia 25 zł.


Niestety nie mogę skorzystać z tego szkolenia. Żadne nie odbywa się w mieście w którym mieszkam, no i w soboty, jestem na nabożeństwie.

Wielkie dzięki, LuterAnka za tak obszerne info :-)


Kto mówi, że jest w światłości, a brata swojego nienawidzi, w ciemności jest nadal. 1 List Jana 2,9
LuterAnka
Posty: 26
Rejestracja: 28 sty 2008, 04:31
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: LuterAnka » 08 lut 2008, 12:53

Ha, a wiesz co sie dzieje w Centrum Misji i Ewangelizacji w Dziegielowie? Tu prawie o niczym innym nie mowia. Obysmy zdazyli ze wszystkim... Trzeba sie modlic o wolontariuszy, ktorzy beda pomagac w Spodku. Do konca lutego mozna sie zglosic. Ja juz nie moge sie doczekac ;) Jeszcze tylko 58 dni...


Obrazek
LuterAnka
Posty: 26
Rejestracja: 28 sty 2008, 04:31
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: LuterAnka » 08 lut 2008, 18:11

Wymawia się Ulrich Parcany. On jest Niemcem, z po niemiecku wymawia się jak c.


Obrazek
Awatar użytkownika
Quster
Posty: 1415
Rejestracja: 20 sty 2008, 12:45
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Quster » 01 mar 2008, 19:52

:!:

ta inicjatywa jest silnie ekumeniczna protestancko-katolicka.

Co o tym myślicie ?

:idea:


"Nie dajcie złapać się w dogmat, którym jest życie koncepcjami myślenia innych ludzi"
"Semantyka języka jakim operujemy - określa granice naszego poznania"

Obrazek

Wróć do „Chrześcijańskie WWW”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości