Mit "choroby umysłowej"

Wolne przemyślenia na temat Chrześcijaństwa i nie tylko ....
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Mit "choroby umysłowej"

Postautor: Samolub » 11 paź 2015, 13:44

Magda troszke przesadzasz
Ale jesliby tak było to kto by wytrwał w wierze.? Ja juz na tym forum slyszalem jacy to Apostolowie byli be. A niech ktos poslucha innych miejsc wystawi łeb do świata ale nie w trakcie zakupow.

Przecież to Bóg trzyma to wszystko w jakims ładzie. Ewentualnie daje wladze i zabiera, daje powodzenie i niepowodzenie. Na nic przepisy, rzady, policja, armia, 15 lat gromadzenia kosztem innych. Kiedy chce zabierze, kiedy chce komu chce da. Co do tych wszechobecnych demonow to Magda mylisz je z ludźmi, bo wiekszosc syfu nie potrzebuje zwierzchnosci zlych.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
josta
Posty: 1026
Rejestracja: 16 gru 2012, 12:46
wyznanie: Protestant
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Mit "choroby umysłowej"

Postautor: josta » 11 paź 2015, 14:06

kontousunięte1 pisze:Jasne. Ja porzucam też temat.

Z jakiego powodu?


“If we find ourselves with a desire that nothing in this world can satisfy, the most probable explanation is that we were made for another world.” -- C.S. Lewis
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Mit "choroby umysłowej"

Postautor: kontousunięte1 » 11 paź 2015, 14:08

Obawiam się,że wrogów sobie jeszcze więcej przysporzę. ;)


josta
Posty: 1026
Rejestracja: 16 gru 2012, 12:46
wyznanie: Protestant
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Mit "choroby umysłowej"

Postautor: josta » 11 paź 2015, 14:26

kontousunięte1, no co Ty, masz zdanie swoje, to wypowiadaj się:)


“If we find ourselves with a desire that nothing in this world can satisfy, the most probable explanation is that we were made for another world.” -- C.S. Lewis
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Mit "choroby umysłowej"

Postautor: magda » 11 paź 2015, 16:37

kontousunięte1 pisze:Obawiam się utraty wiary,a wszędzie pełno demonów na mnie czatuje. Jak mam żyć?


Przecież sie z tego wysmiewasz wiec nie masz sie co obawiac wiary nie masz jak mozna sie wyśmiewac z czegos i miec ww to wiarę juz jej nie masz a demonów na prawdee jest duzo idla ciebie to też jakby zart mimo ze apostołowie juz dawniej ostrzegali . Ale to przeciez twoja sprawa ja ci tylo pisze ze lepiej to brać powaznie niz przesmiewać bo to niebezpieczna rzecz. Czy myslisz ze mój syn odpadł od wiary tak ot sobie dla fantazji nie moja droga to zwiedzenie demoniczne on ma okropny strach jak mu kładę rękę na głowie bo wie że moge sie wtedy nad nim pomodlic odskakuje jk bym go polała wrzatkiem. woli mnie przytulic na pozegnanie czy jak cos sie załamuje to mnie obejmuje i tłumaczy zebym sie nie przejmowała a jak siedzi a ja podejde i ręke na głowe mu kładę jak w dawnych czasach to jak by miał pod siedzeniem rakietę odrzutowa wyskakuje i ucieka. i powiesz ze to nie demoniczne. Dobra obrjrzałam filmik i zgadzam sie z nim. Te nowe choroby to ADHD to jak sie domyślicie to demoniczne :mrgreen:


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Mit "choroby umysłowej"

Postautor: Samolub » 11 paź 2015, 17:32

Znaczy Magdo to demoniczne nie jest. Dorosly mezczyzna może sie czasami wstydzic juz matki nie jak malutkie dzieci. Poprostu takie zmiany i juz. Nie oznacza to opetania raczej.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Mit "choroby umysłowej"

Postautor: magda » 11 paź 2015, 18:24

Nie wstydzi sie bo juz jest pod czterdziestke wiec wyrósł z wstydzenia sie matki. Z tego sie wyrasta. to co innego ja sie nad nimi tak modliłam z rękami na ich głowach jak byli mali i on to kojarzy z tym.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Mit "choroby umysłowej"

Postautor: Samolub » 11 paź 2015, 18:39

Szczerze... nie jestem w stanie tego ocenić, może po prostu uważa że trochę przesadzasz i sam jeszcze uwierzy w to że jest opętany. Nie wiem :neutral:

Ty najlepiej z nas tu wszystkich znasz swoje dzieci i wszystkie sytuacje możesz w jedną całość zebrać. Ale nie polecam jakiś pochopnych osądów.
Może ten syn Twojej koleżanki wywołuje u Ciebie takie skojarzenia, możesz o to popytać czy podociekać. Ja tam uważam że wszystko jest wpożasiu i po prostu sprawy ludzkie.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Mit "choroby umysłowej"

Postautor: Samolub » 11 paź 2015, 23:24

Czesc, przeglądałem ostatnio sieć, noi taki filmik znalazłem

https://www.youtube.com/watch?v=38hyG-ftEh8

Polecam ! ; )


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Mit "choroby umysłowej"

Postautor: magda » 12 paź 2015, 14:35

No i jak na dłoni widać ze to jest demoniczna choroba . Tu mówi o tym wyraźnie https://www.youtube.com/watch?v=plWyl3A43vE


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Mit "choroby umysłowej"

Postautor: kontousunięte1 » 12 paź 2015, 14:39

Po czym poznajesz?


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Mit "choroby umysłowej"

Postautor: magda » 12 paź 2015, 18:17

On sam o tym mówi ze ma kontakt z aniołami upadłymi że do niego mówią ze nasyłaja mu obce mysli . Posłuchaj te wszystkie filmy.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Mit "choroby umysłowej"

Postautor: kontousunięte1 » 12 paź 2015, 18:30

Słuchałam i trochę poczytałam jego bloga o którym wspomina w jednym filmiku.
Ja inaczej to rozumiem.On nie ma kontaktu z aniołami. On sobie doskonale zdaje sprawę,że to jego choroba wywołuje takie odczucia i wrażenia.
Dużo mówił o kolorach i swoich subiektywnych odczuciach na nie. Kilka razy podkreślał,żeby nie brać dosłownie tego co mówi i ja wiem,że chodzi mu nie o rzeczywiste kontakty z jakimiś aniołami /czemu nie zauważasz,że mówi o dobrych aniołach?/,ale o jego odczucia subiektywne spowodowane chorobą.
magda: "No i jak na dłoni widać ze to jest demoniczna choroba ."
Absolutnie nie można takiego wniosku wyciągnąć. Człowiek pod wpływem n.p.wysokiej gorączki widzi różne rzeczy. Czy można stwierdzić,że jest opętany?
Będąc dzieckiem miałam kiedyś tak wysoką gorączkę,że widziałam /do dziś pamiętam dokładnie/ na ścianie krasnoludki. Miałam anginę ropną i wiele mi nie brakowało do przekręcenia się. Czy miałam demona gorączki?


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Mit "choroby umysłowej"

Postautor: magda » 12 paź 2015, 22:35

kontousunięte1 ja jak byłam dzieckiem w gorączce widziałam robale . Tylko że słyszenie głosów i obce mysli jak on mówi jak w zespole tureta wylgarne i złe prędzej od demonów pochodza niz z choroby. Gdyby to była w czasach Jezusa to wyganialby demony. W ogóle dziwne jest troche dla mnie ze jezus personifikował np gorączke
Łk 4:39 bw "I stanąwszy nad nią, zgromił gorączkę, i ta opuściła ją. I zaraz wstawszy, usługiwała im."

To tak wygląda jak by to tez był jakis demon lub ktos kto rozumie gromienie.
Np jak widzisz niemowe lub głuchego to dla ciebie to choroba a dla Jezusa demon
Mk 9:25 bw "A Jezus, widząc, że tłum się zbiega, zgromił ducha nieczystego i rzekł mu: Duchu niemy i głuchy! Nakazuję ci: Wyjdź z niego i już nigdy do niego nie wracaj."
Jak widzisz Jezus uważa że są takie złe duchy od róznych chorób i przypadłości. Tak jak Derek Prince on też tak uważa i wielu się z nim nie zgadza . Ja myślę ze gdyby ktoś powiedział ze jakaś głucha osoba ma demona to byś w to nie wierzyła a Jezus tak uwazał. Wiec powiem ci ze teraz wielu ludzi nie wiąze chorób nawet psychicznych z działalnościa demonów ale niestety to jest działolnosc demoniczna ,wiele z nich , oczywiście nie mówie że jak zjesz nieswieza rybke i niewychodzisz z kibelka przez pare godzin ze to demoniczne ale sa takie przypadłosci ze na pewno trzeba spróbować najpierw wyrzucić demona.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
josta
Posty: 1026
Rejestracja: 16 gru 2012, 12:46
wyznanie: Protestant
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Mit "choroby umysłowej"

Postautor: josta » 13 paź 2015, 01:49

A tu rarytasik dla tych, co nadal wierzą, ze psychiatria zajmuje sie badaniem mógu i weryfikowalnych jego chorob:
"W sierpniu 2003, Narodowy Instytut Zdrowia Psychicznego i Narodowa Fundacja Nauk ogłosiły wyniki badań kosztujących podatników 1,2 mln dolarów. Stwierdzili oni, że w istocie, tradycjonaliści są niezrównoważeni psychicznie. Uczeni z Maryland, Kalifornii i Stanford ustalili, że społeczni konserwatyści cierpią z powodu „sztywności psychicznej”, „dogmatyzmu” i „aspołeczności”, wraz z powiązanymi wskaźnikami choroby psychicznej”. (http://www.edwatch.org/ ‘Social and Emotional Learning” Jan. 26, 2005)http://wmeritum.pl/czym-marksizm-kulturowy/


Poczytajcie o marksizmie kulturowym, a wiele z tak zwanych chorob umyslowych przestanie byc zagadka,demonologia a przede wszystkim medycyną..


“If we find ourselves with a desire that nothing in this world can satisfy, the most probable explanation is that we were made for another world.” -- C.S. Lewis

Wróć do „ Psychologia, Filozofia i inne....”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości