Islam - ogólny wątek dyskusyjny

Ateizm, antytrynitaryzm, buddyzm, islam, itd.
Awatar użytkownika
Oliwka
Posty: 909
Rejestracja: 04 maja 2012, 13:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Islam - ogólny wątek dyskusyjny

Postautor: Oliwka » 30 cze 2019, 13:47

KAAN pisze:
Oliwka pisze:W koncu to ja przeczytaam Biblie calutka i tym sie róznimy,ze ty cztasz pod dyktando swoich przełozonych
a ja pytajac Pana Jezusa Jego Ducha .
Znaczy że źle pytasz i nie rozumiesz, gdybyś rozumiała to z pewnością zauważyłabyś że Pan Bóg jako Pan Bóg a nie pani bóg, a Pan Jezus jako Pan Jezus a nie pani Jadzia.

Zle pytam Pana Jeszuah Mesjasza ?
hehe dobre masz poczucie a powinnam jak zapytac czy watykan dobrze prawi o trójcy o ciele ?

Pan Bóg Stórca Nieba i Ziemi
Ruach HaKodesz UNOSIŁA sie nad WODAMI ,Ona sie UNOSIŁA a nie On.
boisz sie Prawdy.


Ps 52:10 " Ja jestem jak oliwka zielona w domu Bożym;Zaufałem łasce Bożej na wieki wieków."
http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f=12&t=24
NACHASZ Eden
http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f ... =Telegonia
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Islam - ogólny wątek dyskusyjny

Postautor: KAAN » 30 cze 2019, 14:05

Oliwka pisze:
KAAN pisze:
Oliwka pisze:W koncu to ja przeczytaam Biblie calutka i tym sie róznimy,ze ty cztasz pod dyktando swoich przełozonych
a ja pytajac Pana Jezusa Jego Ducha .
Znaczy że źle pytasz i nie rozumiesz, gdybyś rozumiała to z pewnością zauważyłabyś że Pan Bóg jako Pan Bóg a nie pani bóg, a Pan Jezus jako Pan Jezus a nie pani Jadzia.

Zle pytam Pana Jeszuah Mesjasza ?
W ogóle nie pytałaś bo nie masz do Pana Jezusa przystępu, Pan Jezus wysłuchuje tylko tych co proszą o zbawienie, ludzi ze świata nie słucha. Modlitwa jest przywilejem dla wierzących, a jedyna modlitwą niewierzącego którą Pan Jezus wysłuchuje to modlitwa skruszonego serca grzesznika proszącego o łaskę i zbawienie.

Oliwka pisze:boisz sie Prawdy.
Ja wierzę w prawdę Słowa Bożego. Nie boję się, bo moje grzechy zostały odpuszczone, ty się musisz bać.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
He.Lena
Posty: 130
Rejestracja: 08 gru 2018, 18:58
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Islam - ogólny wątek dyskusyjny

Postautor: He.Lena » 01 lip 2019, 10:41

Pan Jezus wysłuchuje tylko tych co proszą o zbawienie, ludzi ze świata nie słucha. Modlitwa jest przywilejem dla wierzących, a jedyna modlitwą niewierzącego którą Pan Jezus wysłuchuje to modlitwa skruszonego serca grzesznika proszącego o łaskę i zbawienie.

Czy na pewno piszesz prawdę w powyższym zdaniu?
Skąd możesz wiedzieć czyje modlitwy są wysłuchiwane?
Jeśli jest tak, jak piszesz, to w ogóle nie ma co się wysilać na modlitwy. Raz poprosić o zbawienie i koniec. Dalej nie ma o czym z Bogiem rozmawiać, skoro nie słucha.
Na marginesie - możesz mieć rację, że w ogóle żadne modlitwy nie są wysłuchiwane i wszystko dzieje się niezależnie od ludzkiego modlenia się czy nie modlenia. Samo życie daje przesłanki do takiego wniosku.


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Islam - ogólny wątek dyskusyjny

Postautor: KAAN » 01 lip 2019, 16:17

He.Lena pisze:
Pan Jezus wysłuchuje tylko tych co proszą o zbawienie, ludzi ze świata nie słucha. Modlitwa jest przywilejem dla wierzących, a jedyna modlitwą niewierzącego którą Pan Jezus wysłuchuje to modlitwa skruszonego serca grzesznika proszącego o łaskę i zbawienie.

Czy na pewno piszesz prawdę w powyższym zdaniu?
Skąd możesz wiedzieć czyje modlitwy są wysłuchiwane?.
Bo na ten temat naucza Biblia jeden przykład:

Ewangelia św. Jana 9:31 Wiemy, że Bóg grzeszników nie wysłuchuje, ale tego, kto jest bogobojny i pełni wolę jego, wysłuchuje.


Jeśli jest tak, jak piszesz, to w ogóle nie ma co się wysilać na modlitwy.
To prawda, żaden człowiek nienawrócony nie ma przywileju modlitwy, nie ma sensu żeby się modlił bo to nic nie da. Tylko skruszony duch i pokora mogą spowodować ze Pan Bóg wysłucha modlitwy. Były już takie zapowiedzi w ST przykład jednej z nich:

Prz 1:25 Ponieważ nie poszliście za moją radą i nie przyjęliście mojego ostrzeżenia,
26 Dlatego i ja śmiać się będę z waszej niedoli, szydzić będę z was, gdy was ogarnie strach,
27 Gdy padnie na was strach jak burza, a nieszczęście przyjdzie na was jak wicher, gdy was ogarnie niedola i utrapienie.
28 Wtedy wzywać mnie będą, lecz ich nie wysłucham, szukać mnie będą, lecz mnie nie znajdą,
29 Bo nienawidzili poznania i nie obrali bojaźni Pana,
30 Nie chcieli mojej rady, gardzili każdym moim ostrzeżeniem.
31 Dlatego muszą spożywać owoc swojego postępowania i sycić się swoimi radami,


Raz poprosić o zbawienie i koniec. Dalej nie ma o czym z Bogiem rozmawiać, skoro nie słucha.
Nie tak, jeśłi poprosisz o zbawienie i zostaniesz zbawioną to stajesz się dzieckiem Bożym, a wtedy będziesz mogła się modlić do swojego Ojca w niebie i on wysłuchuje tych co zbawił.
Na marginesie - możesz mieć rację, że w ogóle żadne modlitwy nie są wysłuchiwane i wszystko dzieje się niezależnie od ludzkiego modlenia się czy nie modlenia. Samo życie daje przesłanki do takiego wniosku.
Z punktu widzenia człowieka ze świata, nie zbawionego masz rację, tak się to dzieje.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
He.Lena
Posty: 130
Rejestracja: 08 gru 2018, 18:58
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Islam - ogólny wątek dyskusyjny

Postautor: He.Lena » 02 lip 2019, 10:30

Nie tak, jeśłi poprosisz o zbawienie i zostaniesz zbawioną to stajesz się dzieckiem Bożym, a wtedy będziesz mogła się modlić do swojego Ojca w niebie i on wysłuchuje tych co zbawił.

Rozumiem. Tylko skąd może wiedzieć pojedynczy człowiek (proszący o zbawienie, żałujący swoich przeszłych grzechów, szczerze pragnący zmienić się), że faktycznie został zbawiony? Skąd może mieć pewność, że to od Boga, a nie wmawianie sobie nieprawdy, że to tylko wrażenia i oszustwo pochodzące z własnego rozumu/ego? Skąd wiadomo, że nie oszukuje sam siebie?


marioosh666
Posty: 400
Rejestracja: 02 gru 2018, 11:22
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Islam - ogólny wątek dyskusyjny

Postautor: marioosh666 » 02 lip 2019, 12:35

KAAN pisze:Bo na ten temat naucza Biblia jeden przykład:

Ewangelia św. Jana 9:31 Wiemy, że Bóg grzeszników nie wysłuchuje, ale tego, kto jest bogobojny i pełni wolę jego, wysłuchuje.

Ups... To co zacytowałeś to hejt faryzeuszy skierowany w stronę Jezusa, a nie Jego słowa skierowane do nas. Bóg wysłuchuje modlitw tych, którzy w Niego nie wierzą. Jeden Pastor z Lublina może o tym zaświadczyć. Takich świadectw jest zdecydowanie więcej.
He.Lena pisze:Rozumiem. Tylko skąd może wiedzieć pojedynczy człowiek (proszący o zbawienie, żałujący swoich przeszłych grzechów, szczerze pragnący zmienić się), że faktycznie został zbawiony? Skąd może mieć pewność, że to od Boga, a nie wmawianie sobie nieprawdy, że to tylko wrażenia i oszustwo pochodzące z własnego rozumu/ego? Skąd wiadomo, że nie oszukuje sam siebie?

Skąd wiadomo? Z bożych obietnic. Nasz Bóg nie kłamie i skoro obiecał to dotrzymuje. Tam nie ma elementu warunkowości. Nie trzeba roztrząsać tego czy jesteśmy zbawieni skoro zwróciliśmy się do Jezusa.


Są ludzie i moderatorzy...
He.Lena
Posty: 130
Rejestracja: 08 gru 2018, 18:58
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Islam - ogólny wątek dyskusyjny

Postautor: He.Lena » 02 lip 2019, 15:54

He.Lena pisze:
Rozumiem. Tylko skąd może wiedzieć pojedynczy człowiek (proszący o zbawienie, żałujący swoich przeszłych grzechów, szczerze pragnący zmienić się), że faktycznie został zbawiony? Skąd może mieć pewność, że to od Boga, a nie wmawianie sobie nieprawdy, że to tylko wrażenia i oszustwo pochodzące z własnego rozumu/ego? Skąd wiadomo, że nie oszukuje sam siebie?

Skąd wiadomo? Z bożych obietnic. Nasz Bóg nie kłamie i skoro obiecał to dotrzymuje. Tam nie ma elementu warunkowości. Nie trzeba roztrząsać tego czy jesteśmy zbawieni skoro zwróciliśmy się do Jezusa.

Wobec tego, dlaczego (chociażby na forum), wiele razy słyszymy i czytamy, że ktoś nie jest zbawiony (pomimo, że osoba deklaruje wiarę, nawrócenie)?
Dlaczego mówi się, że po owocach poznajemy zbawionych. I tu wielki problem, gdyż obserwuję i czytam ludzi, którzy są święcie przekonani o własnym zbawieniu, pouczają innych, ganią i napominają, a ich życie i postawa oraz wpisy (choćby na forum) są zaprzeczeniem nie tylko zbawienia, ale świadczą, że to podły człowiek. I co? Bóg wysłuchuje jego modlitw, a kogoś skromnie i spokojnie żyjącego, ale bez tzw.pewności zbawienia - nie wysłuchuje.
Strasznie to smutne wszystko i bardzo niepewne.


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Islam - ogólny wątek dyskusyjny

Postautor: KAAN » 02 lip 2019, 16:15

He.Lena pisze:
Nie tak, jeśłi poprosisz o zbawienie i zostaniesz zbawioną to stajesz się dzieckiem Bożym, a wtedy będziesz mogła się modlić do swojego Ojca w niebie i on wysłuchuje tych co zbawił.
Rozumiem. Tylko skąd może wiedzieć pojedynczy człowiek (proszący o zbawienie, żałujący swoich przeszłych grzechów, szczerze pragnący zmienić się), że faktycznie został zbawiony?
To jest działanie Ducha Świętego; zbawiony człowiek otrzymuje Ducha (Pocieszyciela) który współdziała ze zbawionym ku dobremu i który przekonuje ducha ludzkiego że jest zbawionym dzieckiem Bożym:

List do Rzymian 8:16 Ten to Duch świadczy wespół z duchem naszym, że dziećmi Bożymi jesteśmy.

He.Lena pisze: Skąd może mieć pewność, że to od Boga, a nie wmawianie sobie nieprawdy, że to tylko wrażenia i oszustwo pochodzące z własnego rozumu/ego? Skąd wiadomo, że nie oszukuje sam siebie?
Tą pewność daje nam Duch Święty zamieszkujący każdego zbawionego, a każdy zbawiony uświęca się przez porzucanie starych, martwych uczynków świata i zmiana życia wierzącego jest świadectwem dla niego samego i dla świata. Świadectwo Słowa powoduje, że my wiemy że jesteśmy zbawieni:

I List św. Jana 5:13 To napisałem wam, którzy wierzycie w imię Syna Bożego, abyście wiedzieli, że macie żywot wieczny.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Islam - ogólny wątek dyskusyjny

Postautor: KAAN » 02 lip 2019, 16:21

marioosh666 pisze:Ups... To co zacytowałeś to hejt faryzeuszy skierowany w stronę Jezusa, a nie Jego słowa skierowane do nas..
Masz rację, że to nie słowa Pana Jezusa, ale Słowo Boże nie przeczy tej prawdzie i Pan Jezus nie kwestionuje tego w swoim nauczaniu. To co cytowałem z innych miejsc Słowa potwierdza tezę ze ludzi bezbożnych Bóg nie wysłuchuje. Z pewnością wysłuchuje tych co proszą o pomoc w nawróceniu, w znalezieniu drogi do społeczności z Bogiem.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
Oliwka
Posty: 909
Rejestracja: 04 maja 2012, 13:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Islam - ogólny wątek dyskusyjny

Postautor: Oliwka » 04 lip 2019, 15:28

KAAN pisze:
Oliwka pisze:
KAAN pisze:Znaczy że źle pytasz i nie rozumiesz, gdybyś rozumiała to z pewnością zauważyłabyś że Pan Bóg jako Pan Bóg a nie pani bóg, a Pan Jezus jako Pan Jezus a nie pani Jadzia.

Zle pytam Pana Jeszuah Mesjasza ?
W ogóle nie pytałaś bo nie masz do Pana Jezusa przystępu, Pan Jezus wysłuchuje tylko tych co proszą o zbawienie, ludzi ze świata nie słucha. Modlitwa jest przywilejem dla wierzących, a jedyna modlitwą niewierzącego którą Pan Jezus wysłuchuje to modlitwa skruszonego serca grzesznika proszącego o łaskę i zbawienie.

Oliwka pisze:boisz sie Prawdy.
Ja wierzę w prawdę Słowa Bożego. Nie boję się, bo moje grzechy zostały odpuszczone, ty się musisz bać.

Nie mam przystepu do Jeszuah Mesjasza ? znaczy On sie ciebie pyta komu dac a komu nie ?
I ty chcesz zebym uwierzyla ze ktos z taka Pycha ma WIARE ?
Jasne twoje grzechy odpuszczone a WSZYSTKICH innych NIE ?
cz ty jestes na jakis lekach ? :eek:


Ps 52:10 " Ja jestem jak oliwka zielona w domu Bożym;Zaufałem łasce Bożej na wieki wieków."

http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f=12&t=24

NACHASZ Eden

http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f ... =Telegonia
He.Lena
Posty: 130
Rejestracja: 08 gru 2018, 18:58
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Islam - ogólny wątek dyskusyjny

Postautor: He.Lena » 04 lip 2019, 15:42

Oliwka pisze:
KAAN pisze:
Oliwka pisze:Zle pytam Pana Jeszuah Mesjasza ?
W ogóle nie pytałaś bo nie masz do Pana Jezusa przystępu, Pan Jezus wysłuchuje tylko tych co proszą o zbawienie, ludzi ze świata nie słucha. Modlitwa jest przywilejem dla wierzących, a jedyna modlitwą niewierzącego którą Pan Jezus wysłuchuje to modlitwa skruszonego serca grzesznika proszącego o łaskę i zbawienie.

Oliwka pisze:boisz sie Prawdy.
Ja wierzę w prawdę Słowa Bożego. Nie boję się, bo moje grzechy zostały odpuszczone, ty się musisz bać.

Nie mam przystepu do Jeszuah Mesjasza ? znaczy On sie ciebie pyta komu dac a komu nie ?
I ty chcesz zebym uwierzyla ze ktos z taka Pycha ma WIARE ?
Jasne twoje grzechy odpuszczone a WSZYSTKICH innych NIE ?
cz ty jestes na jakis lekach ? :eek:

Ja rowniez nie moge pojac takiej retoryki, jaka Kaan prezentuje. Nie waro sie modlic, nic nie warto, bo tylko jakies dziwne jednostki ludzkie maja kontakt Bogiem. Mnie to bardzo zniecheca, a do protestankow juz najbardziej. Myslalam, ze to dobry wybor, ale tu zasiano mi wiele watpliwosci.


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Islam - ogólny wątek dyskusyjny

Postautor: KAAN » 04 lip 2019, 17:36

He.Lena pisze:Ja rowniez nie moge pojac takiej retoryki, jaka Kaan prezentuje. Nie waro sie modlic, nic nie warto, bo tylko jakies dziwne jednostki ludzkie maja kontakt Bogiem.
Nie możesz pojąć, bo nie czytasz ze zrozumieniem tego co piszę; czytaj Słowo w sposób kontekstowy i całościowy. Słowo poucza że grzesznik, który nie chce się odwrócić od swoich złych uczynków nie może liczyć na to, że jego modlitwy zostaną wysłuchane, nawet modlitwa zbawionego może mieć przeszkody u Pana Boga ze względu na braki duchowe modlącego się:

I List św. Piotra 3:7 Podobnie wy, mężowie, postępujcie z nimi z wyrozumiałością jako ze słabszym rodzajem niewieścim i okazujcie im cześć, skoro i one są dziedziczkami łaski żywota, aby modlitwy wasze nie doznały przeszkody.

To przykład kiedy modlitwa wierzącego może doznać przeszkody; złe traktowanie żony.

He.Lena pisze: Mnie to bardzo zniecheca, a do protestankow juz najbardziej. Myslalam, ze to dobry wybor, ale tu zasiano mi wiele watpliwosci.
Dobrym wyborem jest słuchać tego co mówi Słowo Boże, jeżeli twoje wybory kierowane są jakimś kaprysem, "bo mi się tak wydaje", to nie będzie to miało korzenia wiary i zdechnie prędzej czy później. Najpierw poznaj prawdę a potem wybierz tych co tą prawdę wyznają. Niechęć do protestantów jest powszechna, bo mówią o grzechu i odpowiedzialności człowieka za grzech i decyzję o nawróceniu prowadzącym do pokuty.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Luba
Posty: 333
Rejestracja: 05 paź 2018, 21:43
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Islam - ogólny wątek dyskusyjny

Postautor: Luba » 05 lip 2019, 14:39

KAAN pisze:
He.Lena pisze:
He.Lena pisze: Mnie to bardzo zniecheca, a do protestankow juz najbardziej. Myslalam, ze to dobry wybor, ale tu zasiano mi wiele watpliwosci.
Dobrym wyborem jest słuchać tego co mówi Słowo Boże, jeżeli twoje wybory kierowane są jakimś kaprysem, "bo mi się tak wydaje", to nie będzie to miało korzenia wiary i zdechnie prędzej czy później. Najpierw poznaj prawdę a potem wybierz tych co tą prawdę wyznają. Niechęć do protestantów jest powszechna, bo mówią o grzechu i odpowiedzialności człowieka za grzech i decyzję o nawróceniu prowadzącym do pokuty.



KAAN, czlowiek, ktory poznaje Prawde to ten, ktory trwa wierrnie w nauce Najwiekszego Nauczyciela
, a nie ten, ktory mysli o sobie, ze jest grzesznikiem.... :)

Ludzie znajacy Prawde to ludzie wolni, ktorzy nie podlegaja ludzkim osądom....a wiec jakim prawem osadzasz ludzi wolnych..?

Tzw. "grzesznikami" sa tylko ci, ktorzy nadal zniewoleni sa faryzejskim prawem ...ci, ktorzy Prawde Objawienia przepuszczaja przez sito ludzkich "widzimisie"...tak jak to robil Pawel , zwalczajac prawdziwy Kosciol zbudowany na Skale i zakladajac "swoj" mesjanski, ktory do dzis okupuje Kosciol wolnych dzieci Bozych, siejac strach i prowadzac do smierci kazdego, kto wyznaje jego zwodnicze nauki.

Masz racje, KAAN, ze protestanci najglosniej krzycza "o grzechu i odpowiedzialności człowieka za grzech i decyzję o nawróceniu prowadzącym do pokuty ". To jest wlasnie znak rozpoznawczy dla tych, ktorzy nie trwaja wiernie w nauce Syna Bozego, ktorego slowa prowadza do wolnosci, a nie do pokuty.

Wierni uczniowie Syna ciesza sie pelna wolnoscia dzieci Bozych i sieja radosc i pokoj, a nie odswiezaja faryzejskich nauk o grzechu, ktory juz dawno stracil swoja moc.

Pozdrawiam cie w Duchu i Prawdzie.


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Islam - ogólny wątek dyskusyjny

Postautor: KAAN » 05 lip 2019, 19:57

Luba pisze:KAAN, czlowiek, ktory poznaje Prawde to ten, ktory trwa wierrnie w nauce Najwiekszego Nauczyciela
, a nie ten, ktory mysli o sobie, ze jest grzesznikiem.... :)
Ale przecież ty nie znasz nauki Bożego Objawienia, nie znasz prawdy to co możesz o tym wiedzieć? Pan Jezus mówił że każdy jest grzesznikiem i musi się nawrócić i uwierzyć aby jego grzechy zostały odpuszczone.
Ludzie znajacy Prawde to ludzie wolni, ktorzy nie podlegaja ludzkim osądom.
Ale ty nie znasz prawdy i twoje osądy są fałszywe, co ty możesz wiedzieć o sprawiedliwości skoro nie uznajesz autorytetu Słowa Bozego?
...a wiec jakim prawem osadzasz ludzi wolnych..?
Nie ja cię sądzę ale Słowo które ty bagatelizujesz. NIe jesteś wolna, trwasz w niewoli grzechu.
Masz racje, KAAN, ze protestanci najglosniej krzycza "o grzechu i odpowiedzialności człowieka za grzech i decyzję o nawróceniu prowadzącym do pokuty ". To jest wlasnie znak rozpoznawczy dla tych, ktorzy nie trwaja wiernie w nauce Syna Bozego, ktorego slowa prowadza do wolnosci, a nie do pokuty.
To zdanie dowodzi twojego niewolnictwa w fałszywej ideologii prowadzącej ciebie na sąd Boży. Ratuj się póki czas.

Wierni uczniowie Syna ciesza sie pelna wolnoscia dzieci Bozych
Ale nie jesteś uczniem Pana Jezusa ponieważ odrzucasz jego Słowo.
Pozdrawiam cie w Duchu i Prawdzie.
Nie znasz Ducha i Prawdy.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Luba
Posty: 333
Rejestracja: 05 paź 2018, 21:43
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Islam - ogólny wątek dyskusyjny

Postautor: Luba » 06 lip 2019, 09:03

KAAN pisze:
Luba pisze:

Wierni uczniowie Syna ciesza sie pelna wolnoscia dzieci Bozych
Ale nie jesteś uczniem Pana Jezusa ponieważ odrzucasz jego Słowo.


Ciekawe, jak ty na to wpadles... :-/



Wróć do „Polemiki z innymi religiami i filozofiami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości