Kościół/zbór w Tarnowie

Dział pomocy przeznaczony dla osób poszukujących - nie będących członkami kościołów protestanckich. Tutaj możecie postawić swoje pytanie, wątpliwości, prośbę o radę, itd. Uwaga: odpowiedzi mogą udzielać wyłącznie osoby należące do kościołów protestanckich.
wyczekujący
Posty: 129
Rejestracja: 15 wrz 2018, 15:06
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Kościół/zbór w Tarnowie

Postautor: wyczekujący » 04 sie 2019, 18:42

Ktoś może orientuje się może w kościołach w tym mieście i może jakiś polecić?


Wszystko mi wolno, ale nie wszystko jest pożyteczne. Wszystko mi wolno, ale ja nie dam się niczemu zniewolić.
I Koryntian 6:12
Awatar użytkownika
ch_kamil
Posty: 37
Rejestracja: 29 sty 2012, 20:29
wyznanie: Inne ewangeliczne
Lokalizacja: Gliwice
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Kościół/zbór w Tarnowie

Postautor: ch_kamil » 04 sie 2019, 22:26

Nie jestem z Tarnowa, więc nie chciałbym wprowadzić Cię w błąd ale z kościołami w Tarnowie będzie raczej ciężko. Z tego co patrzyłem to są Baptyści i Zielonoświątkowcy ale szczerze mówiąc sam bym się do nich nie wybrał patrząc na zawartość ich stron internetowych. Znam wierzące małżeństwo z Tarnowa, które nie chodzi tam tam do żadnego zboru. Wiem, że oni sami odwiedzają grupę wierzących z Rzeszowa oraz czasem moja społeczność z Gliwic. Z tego co czytałem Twój inny wpis to z racji wieku sprawę masz utrudnioną. Ewentualnie jeżeli chciałbyś kontakt na nich to napisz na pw. Najlepiej najpierw jakbyś napisał jakiego kościoła szukasz, żeby nie było nieporozumień. Życzę Bożego prowadzenia, sam nawróciłem się w podobnym wieku, a Bóg postawił na mojej drodze wierzących ludzi, mimo, że nie miałem w mieście żadnego zdrowego kościoła.


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Kościół/zbór w Tarnowie

Postautor: KAAN » 05 sie 2019, 00:09

wyczekujący pisze:Ktoś może orientuje się może w kościołach w tym mieście i może jakiś polecić?
Jest społeczność KWCh, Wielkie Schody 1
https://tarnow.kwch.pl/


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.

Wróć do „Dla poszukujących”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości