Z deszczu pod rynnę...

Dział pomocy przeznaczony dla osób poszukujących - nie będących członkami kościołów protestanckich. Tutaj możecie postawić swoje pytanie, wątpliwości, prośbę o radę, itd. Uwaga: odpowiedzi mogą udzielać wyłącznie osoby należące do kościołów protestanckich.
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Z deszczu pod rynnę...

Postautor: KAAN » 19 sie 2020, 15:49

polk pisze:Ma, wystarczy czytać CAŁĄ Biblię w kontekście Przymierza. Kto z kim je zawiera, Kto jest w nim najważniejszy i kto je potwierdza.
Na pewno nie człowiek.
Nie ma, cała Biblia poucza że chrzest w wodzie nie jest zawarciem przymierza.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Aleksander.
Posty: 5
Rejestracja: 16 sie 2020, 20:14
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Z deszczu pod rynnę...

Postautor: Aleksander. » 20 sie 2020, 16:44

Pankracy pisze:
believer pisze:No to chyba nie pomogliśmy.. :roll: . Pankracy jest zwolennikiem Luteran, KAAN Wolnych Chrześcijan i zborów braterskich. Ja stoję pomiędzy baptystami


No tak zwykle bywa :lmao:
Ja luteran ale tak jak pisalem baptystow tez jezeli chodzi o nurt ewangelikalny, bo wiem ze luteranie nje kazdego przekonaja ;)
A co do zielonych to ja wole omijac choc nie wykluczam ze istnieja nkrmalne zbory sam znam 1


Czy orientujecie sie jak wyglada sytuacja ze zborami Kosciola Zielonoswiatkowego w wojewodztwie lubuskim? Mialem, ktorys z nich odwiedzic, ale po informacjach tutaj przeczytanych troche sie przestraszylem.


Awatar użytkownika
believer
Posty: 600
Rejestracja: 28 kwie 2010, 08:11
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: z Milczącej Planety /Thulcandra/
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Z deszczu pod rynnę...

Postautor: believer » 21 sie 2020, 09:27

Ja się niezbyt orientuję ale słuchałem kazań z KZ Zielona Góra i kiedyś mieli tam forum dyskusyjne i czytałem/pisałem, to wydawali mi się normalni/konserwatywni. https://www.kosciolemaus.com/o-nas
Nie ma się co bać :) , przejdź się, nikt Cię nie ugryzie i napisz na forum swoje doświadczenia.


"Hier stehe ich, ich kann nicht anders, Gott helfe mir, Amen" ;)
christianinroman
Posty: 321
Rejestracja: 20 maja 2016, 07:29
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Z deszczu pod rynnę...

Postautor: christianinroman » 22 sie 2020, 11:31

w woj lubuskim sa dobre zbory zielonoswiatkowe np w Nowej Soli, i ChWZ-u :Lubsko, Kostrzyn n. Odra



Wróć do „Dla poszukujących”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości