Proszę o modlitwę

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
Domix1122
Posty: 4
Rejestracja: 04 lis 2021, 00:04
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Proszę o modlitwę

Postautor: Domix1122 » 04 lis 2021, 00:25

Witam proszę o modlitwę za moją rodzinę od małego prześladuje mnie zło przechorowałem dzieciństwo nie skończyłem przez to szkoły,na mojej drodze pojawiają się ciągle ludzie którzy chcą mi zniszczyć życie i mojej rodzinie a od kiedy się nawróciłem w KZ jest ich coraz więcej jeździłem za granicę próbując zarobić na chleb,pojawiali się tam właśnie ludzie którzy upatrzali sobie mnie żeby się na mnie mścić widzieli że jestem chory nie pracuje tak szybko jak wszyscy to wyzywali obrażali i po jakimś czasie dzwonili to agencji z kłamstwami i wyrzucali z pracy, w Polsce to samo mimo że jestem dobrym miłym i uczynnym człowiekiem gdzie nie pójdę do pracy zawsze się jakiś "demon" w ludzkiej skórze uczepi.Jak się nawróciłem to w domu mojej babci gdzie ona się modli do Maryji ma dużo obrazków zostałem na noc z dziewczyną i bratem to latały w powietrzu przedmioty pies szczekał nie mógł się uspokoić jak pomodliłem się to nastąpił Wielki huk aż nas ogłuszyło i ustało,nie wiem czy to wszystko jest przez to że ktoś się od nas z rodziny modli do "pośredników" typu Maryja za nas i ten zły byt podszywający się za nią nią może ścierpieć że odszedłem od tego zła czy poprostu tak już moje życie ma wyglądać ciągle problemy finansowe problemy z pracą i prześladowaniem ludzi teraz chcą nam dziecko zabrać kuratorzy policja przez kłótnie które były przez moją dziewczynę która była podatna na złe wpływy rodziny i innych osób proszę o modlitwę i pomoc. Ps jeżeli jest ktoś z Legnicy proszę o odezwanie się szukam tu kościoła , gdyż się przeprowadziłem z innego miasta.


Pankracy
Posty: 263
Rejestracja: 11 gru 2018, 09:44
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Proszę o modlitwę

Postautor: Pankracy » 05 lis 2021, 20:19

Nie odbierz mnie zle, ale myslales o zmianie zboru na przyklad na Baptystów? KZ ma to do siebie ze czesto osobom o slabej psychice moze zaszkodzic tamtejsza dosc specyficzna atmosfera.
Tak jak mowie nie odbierz mojego posta zle, ale znam takie przypadki niestety.

Jezeli sie przeprowadziles to warto sporobowac wlasnje u Baptystow tam jest wszystko wywazone.

Oczywiscie modlitwa nie zaszkodzi, wrecz przeciwnie :) ale taka moja rada


Domix1122
Posty: 4
Rejestracja: 04 lis 2021, 00:04
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Proszę o modlitwę

Postautor: Domix1122 » 06 lis 2021, 17:16

Ja wiem o czym pan mówi jeżeli chodzi o zaszkodzenie psychiczne komuś kto jest słaby psychicznie bo byłem świadkiem złych rad ja do słabych psychicznie nie należę odszedłem z tamtej społeczności wcześniej nie uczesczam ,poznieważ nie wniosła nic do mojego życia dobrego oprócz egzemplarza bibli który dostałem od nich prosiłem nawet o wsparcie finansowe lub żywnościowe dostałem wskazania jak się modlić chociaż modlitwy wskazały mi żebym poszedł poprosić o pomoc ludzi wierzących oni twierdzą że mieszka w nich duch święty raczej nie tego ducha słuchają gdyż w zborze zauważyłem dziwne zachowania każdego człowieka, każdy jakoś podobnie próbował coś udowodnić z jakich to Jezus ich chorób nie uzdrowił ale to było tak natrętnie i w dziwny sposób jak by chcieli bardziej odrzucić od wiary niż pomóc.Ale to takie wyglądanie jak by byli odurzeni krzyczenie w natchnieniu podczas modlitwy nazwał bym to jakimś dziwnym matrixem ludzi którzy działają jak roboty bez własnego zdania,co ciekawe poza kościołem inaczej się zachowują ale takie podobne miny podczas gdy mówią te swoje historię (nie mam schizofrenii zauważyły też to osoby które tam zabierałem ) mi to bardziej na opętanie wygląda duch święty to jest siła moc która nie odurza ludzi według mnie że wyglądają jak po dobrym pół litra lub upadają jak na tych konferencjach.



Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość