proszę o pomoc

Wszelkie tematy nie pasujące do innych działów.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

proszę o pomoc

Postautor: magda » 31 lip 2021, 13:57

Nie mogę wejśc na moją pocztę nie mogę napisać zadnej prywatnej wiadomości do moderatora i do nikogo jedyno co mi sieę tu udaje napisać zawsze wyskakuje ze błąd ogólny . pomóżcie napiszcie to moderatorowimoże mu sie uda to zreperować


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: proszę o pomoc

Postautor: KAAN » 31 lip 2021, 16:20

Widzę twój post, i nie mam pojęcia co jest grane. Może jest problem z twoim logowaniem?


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: proszę o pomoc

Postautor: magda » 31 lip 2021, 22:59

Jestem zalogowana i mogę pisać na forum normalnie ale nie daje sie wejśc na pocztę ktoś mi napisa prywatną wiadomosć dostałam powiadomienie ale jak wchoddze to jest błąd tak to wygląda

Błąd ogólny
SQL ERROR [ mysqli ]

Got error 122 from storage engine [1030]

Podczas pobierania tej strony wystąpił błąd bazy danych. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z administratorem witryny.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: proszę o pomoc

Postautor: KAAN » 01 sie 2021, 19:07

U mnie wypada podobny błąd, musi się tym zająć admin. Obawiam się że nawet i ja nie mogę wysłać wiadomości.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: proszę o pomoc

Postautor: magda » 03 sie 2021, 16:30

to znaczy że sie coś ogólnie rypnęło dla całego forum


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: proszę o pomoc

Postautor: magda » 07 sie 2021, 10:30

Znów dostałam wiedomosć prywatną i dalej jest tak jak było czyli nie moge jej przeczytać . Prosze wszystkich o niepisanie prywatnie bo mam zablokowane ..


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
diedmaroz
Posty: 815
Rejestracja: 22 gru 2015, 22:02
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: proszę o pomoc

Postautor: diedmaroz » 03 wrz 2021, 22:06

Mam to samo, chciałam edytować przynależność do denominacji i nie da się.


17:20-21
A nie tylko za nimi proszę, lecz i za tymi, którzy przez ich słowo uwierzą we mnie;
Aby wszyscy byli jedno, jak ty, Ojcze, we mnie, a ja w tobie, aby i oni byli w nas jedno, aby świat uwierzył, że ty mnie posłałeś.

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości