"Twarzą w twarz" - monodram

Na tym forum mozna zmieszaczac inne wartosciowe WWW jednak nie moga one podwazac wiary w Chrystusa ani negowac protestantyzmu.
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

"Twarzą w twarz" - monodram

Postautor: Zbyszekg4 » 13 lip 2019, 05:18

Wykonawczyni tego monodramu: https://1drv.ms/u/s!AimLgrO33XuRaK5OiEU ... k?e=qltWrP
stojąc przed trybunałem Chrystusa zrozumiałam 3 rzeczy:
✔ tak naprawdę liczy się tylko to, co Jezus o nas pomyśli; tylko ta jedna opinia;
✔ najbardziej opłaca się inwestować w ludzi, ponieważ każdy jest bezcenny;
✔ „stąd” wszystko wygląda inaczej - bo widać głębiej i widać szerzej.
---
BARDZO ZACHĘCAM do wysłuchania tego nagrania! (niestety na razie tylko w wersji audio; widziałem je podczas pewnej transmisji, ale to nagranie nie jest na razie dostępne; może kiedyś - zabiega o to wykonawczyni: kwestia praw autorskich i profesjonalnego nagrania).
:)


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: "Twarzą w twarz" - monodram

Postautor: Zbyszekg4 » 19 lip 2019, 07:25

Czy ktoś odsłuchał wskazane nagranie? Jakieś przemyślenia?...


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]

Wróć do „Inne wartosciowe WWW”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości