Prorocy ze strony ChN Chrześcijański Portal Informacyjny

Jak się to wszystko skończy ....
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Prorocy ze strony ChN Chrześcijański Portal Informacyjny

Postautor: kontousunięte1 » 07 gru 2014, 18:42

Czy znacie tą stronę? Pewnie tak, bo ktoś ją polecał na forum. Zaglądam tak z doskoku co kilka dni i trafiłam na proroków. Zaintrygował mnie artykuł pt. Żyjemy w czasach ostatecznych? David Jeremiah jest pastorem jakiegoś megakościoła,którego nazwa nic mi nie mówi /ale skoro mega i z Ameryki to mi się światełko purpurowe zapala :yes:
Temat ciekawy dla mnie,bo ostatnio ukłądam sobie kolejność wydarzeń końca. Tam są wzmianki.
Czy znacie tego pastora?
Na tej stronie także czytałam artykuł Jaka będzie rola Ameryki w wydarzeniach czasów ostatecznych. Też jakiś pastor-prorok z kolejnego megakościoła :hypno: , no i tu chyba odkryłam Amerykę. Facet pisze,że rola będzie prawie żadna, bo wiekszość populacji tego mocarstwa zostanie pochwycona /pochwycenie kościoła ma na myśli/ i właściwie nie będzie komu walczyć i cierpieć przez te 7 lat ucisku.
Na tej stronie jest też reklama takich :flower: :flower: "Seminarium prorocze z Nabinem Samsonem" /pierwsze słyszę/
A u góry strony są odnośniki do osób: Rick Warren, /wiemy kto to ;-) /,Miles Munroe /kto to?/,
Anna Przybylska :rotfl: , Partia Republikańska :camouflage:
Całkiem zgłupiałam.
Chciałabym poczytać wasze opinie,jeśli macie ochotę pogadać o tej stronie,artykułach....


Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 07 gru 2014, 22:55

We wspomnianym Kościele Chwały pastorem jest również kobieta, zatem wskazana ostrożność.


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 08 gru 2014, 12:44

Dziękuję Wam za wpisy. Już łapię o co chodzi i jest tak, jak przypuszczałam :-/ .



Wróć do „Eschatologia ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości