Trzęsienia ziemi w USA?

Jak się to wszystko skończy ....
Puritan
Posty: 4628
Rejestracja: 19 maja 2008, 16:04
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Trzęsienia ziemi w USA?

Postautor: Puritan » 07 kwie 2016, 16:41

The Vision of David Wilkerson, wyd. 1974 r.

Trzęsienia ziemi nadchodzą do USA

USA doświadczą najtragiczniejszych trzęsień ziemi w swojej historii w nieodległej przyszłości. Pewnego dnia ten naród zadrży na wieść o największym wydarzeniu we współczesnej historii. Będzie to reportaż z największego i najbardziej niszczycielskiego trzęsienia ziemi w historii.

Wywoła to powszechną panikę i strach. Bez wątpienia będzie to jeden z najbardziej omawianych trzęsień ziemi. Kanały telewizyjne przerwą swoje programy i będą zdawać sprawę z tego trzęsienia ziemi.

Inne trzęsienie ziemi, być może w Japonii, może poprzedzić te, które widzę, że nadchodzi do naszego kraju. Nie mam najmniejszych wątpliwości, że na nasz kontynent nadchodzi ogromne trzęsienie ziemi.

Wcale nie jestem przekonany, że wydarzy się to w Kaliforni. Wierzę, że nastąpi ono w miejscu, w którym ludzie najmniej się tego spodziewają. To straszne trzęsienie ziemi może wydarzyć się na obszarze, który nie należy do pasa trzęsień ziemi. Będzie ono tak silne w skali Richtera, że wywoła ono dwa inne duże trzęsienia ziemi.

http://www.alamongordo.com/visions_davi ... uakes.html

Czy trzęsienie ziemi u wybrzeży Honsiu w Japonii (2011), które było najdroższą katastrofą naturalną w historii i doprowadziło do katastrofy nuklearnej w Fukushimie, było trzęsieniem ziemi, które miało nadejść przed wielkim trzęsieniem ziemi w Ameryce? Jezus zapowiedział, że wzmożone trzęsienia ziemi będą znakiem, że nachodzi koniec:

Łk 21
(10) Wtedy rzekł do nich: Powstanie naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu, (11) i będą wielkie trzęsienia ziemi i miejscami zarazy, i głód, i straszne widoki, i znaki ogromne z nieba.

P.S. Nie jestem charyzmatykiem i nie wierzę we współczesnych proroków. Czasami jednak Bóg może dawać nadnaturalne przebłyski. Miewał je sam Charles Spurgeon i mówił on z kazalnicy rzeczy, o których nie miał wiedzy, a później okazywało się to prawdą.


Serdecznie zapraszam na nowe wpisy https://purytanin.wordpress.com/
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Trzęsienia ziemi w USA?

Postautor: Samolub » 07 kwie 2016, 18:12

Pakistan nawiedzila powódz


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
polk
Posty: 826
Rejestracja: 24 mar 2013, 13:19
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Trzęsienia ziemi w USA?

Postautor: polk » 07 kwie 2016, 20:19

O jakich rzeczach mowil Spurgeon?


"Z łaski jesteście zbawieni, przez wiarę. Nie jest to waszym osiągnięciem, ale darem Boga" - List do Efezjan 2,8
Puritan
Posty: 4628
Rejestracja: 19 maja 2008, 16:04
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Trzęsienia ziemi w USA?

Postautor: Puritan » 16 kwie 2016, 10:36

polk pisze:O jakich rzeczach mowil Spurgeon?

Spurgeon miewał tzw. "impresje" i przerywał swoje kazania, aby ze szczegółami opisać sytuację, o której nie miał wcześniej żadnej wiedzy. Dla przykładu - na jednym z kazań z kazalnicy Spurgeon wskazał na pewnego chłopaka i zaczął mówić:

"Młodzieńcze, te rękawiczki, które masz na sobie nie zostały opłacone: ukradłeś je od swojego pracodawcy".

Po nabożeństwie złodziej powiedział:

"To był pierwszy raz jak ukradłem coś od niego i nigdy się to więcej nie powtórzy. Nie powiesz o tym nikomu? Gdyby moja mama dowiedziała się, że zostałem złodziejem, to by ją zabiło".
(Charles H. Spurgeon, Autobiography: The Full Harvest, 1860-1892 [Edinburgh: Banner of Truth Trust, 1973], 2:60).

Spurgeon miał kilkanaście tego typu przypadków. Jednak błędem byłoby uznanie Spurgeona za charyzmatyka. Tutaj można poczytać co sądził o współczesnych objawieniach: https://purytanin.wordpress.com/2015/05 ... -spurgeon/


Serdecznie zapraszam na nowe wpisy https://purytanin.wordpress.com/
Awatar użytkownika
Niedźwiadek
Posty: 96
Rejestracja: 28 lis 2014, 22:19
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Trzęsienia ziemi w USA?

Postautor: Niedźwiadek » 16 kwie 2016, 11:16

Wilkerson miał podobnie. Np 18 października 1987 głosił kazanie w swoim zborze, które w trakcie przerwał i powiedział, że "jutro nastąpi wielkie załamanie na giełdzie". 19 października 1987 zapisał się w historii jako Czarny Poniedziałek. Wilkerson wraz z ludźmi z kościoła byli od rana przed giełdą, gdzie posługiwali załamanym maklerom.



Wróć do „Eschatologia ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości