Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
marioosh666
Posty: 400
Rejestracja: 02 gru 2018, 11:22
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: marioosh666 » 02 gru 2018, 16:17

Albertus pisze:
A dalsze działania będą możliwe jak biblijne chrześcijaństwo wejdzie do mainstreamu.


Jakie działania?

Odebranie uprzywilejowanej pozycji KK.
Albertus pisze:
Generalnie to powinien być sojusznik, a jak się nie da to trudno. Żydzi zostali poddani obróbce. Trzeba to odkręcić.


A co na przykład trzeba odkręcić?

Oni mieli wtłaczaną do głowy nienawiść do Polaków, byli karmieni wyolbrzymionymi, a czasem wręcz zmyślonymi opowieściami o prześladowaniach Żydów na naszej ziemi itp. Trzeba pokazać im jasne strony naszej wspólnej historii. A jak nie pomoże to ciemne np.: nadreprezentację Żydów w UB ;)


Są ludzie i moderatorzy...
Albertus
Posty: 9427
Rejestracja: 02 kwie 2008, 20:28
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: Albertus » 02 gru 2018, 16:33

Odebranie uprzywilejowanej pozycji KK.


A konkretnie na przykład czego?

I w jaki sposób?


2Kor7:(1) Mając przeto takie obietnice, najmilsi, oczyśćmy się z wszelkich brudów ciała i ducha, dopełniając uświęcenia naszego w bojaźni Bożej.
marioosh666
Posty: 400
Rejestracja: 02 gru 2018, 11:22
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: marioosh666 » 02 gru 2018, 16:42

Albertus pisze:
Odebranie uprzywilejowanej pozycji KK.


A konkretnie na przykład czego?

Konkretnie na przykład finansowania, lekcji religii w szkole czy wyłączenie spod ustawy o ochronie danych osobowych.
Albertus pisze:I w jaki sposób?

Poprzez zmianę prawa.


Są ludzie i moderatorzy...
Torcik
Posty: 464
Rejestracja: 20 sty 2016, 14:43
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: Torcik » 02 gru 2018, 16:43

@marioos666
Torcik pisze:
Czy PiS reprezentował kiedykolwiek naród? Jest złem koniecznym i wstydem na arenie międzynarodowej. Żenujące pomysły, osoby, które są jedynie powodem do kpin, żartów i prześmiewczych komentarzy, memów zabawnych i kabaretów - boki zrywać.

Początki były obiecujące, a że później skapitulowali na całej linii to inna sprawa. Tego nie rozumieją nawet szeregowi posłowie. Uważam, że PiS był nadzieją na zerwanie z postkomunistyczną przeszłością.
Torcik pisze:
Do tego ta obrzydliwa służalczość w stosunku do kleru.

Podaj mi proszę przykład partii, która nie była służalcza wobec kleru. PiS nie jest pod tym względem najgorszy. To propaganda.

Mówisz o początkach tych bardzo odległych, pierwotnych chyba. Już ich nie pamiętam. PiS natychmiast okazał się zdrajcą i oszustem, jak tylko po raz pierwszy dorwał się do rządu. Dokładnie pamiętam, że obiecywał iż nie będzie tworzył wątpliwych koalicji, a natychmiast wziął partię Gertycha (obrzydliwość pierwszej kategorii) - Liga Polskich Rodzin oraz Samoobronę do sojuszu. W tym momencie u mnie partia ta spadła w moich oczach poniżej dna. Dwaj panowie Kaczyńscy, to najgorsze co się mojemu krajowi przydarzyło, i nic tego zdania nie zmieni. A teraz...religia smoleńska i inne działania...No dajcie żyć. Kompletna kompromitacja.

Żadna partia nie wchodziła tak w 4 litery klerowi, jak PiS i pisopodobni. Nie ufam prawicy, nigdy nie ufałam, bo to zawsze rodzi oszołomstwo w złąstronę.
Państwo ma być dla wszystkich obywateli, a nie dla tych z Maryją w klapie.

A co ma 1Kor.7,23 do naszej rozmowy?

1Polska...pierwsze słyszę.

Torcik pisze:
Jeśli jeszcze kiedykolwiek pójdę do wyborów, to będę głosować na Biedronia właśnie. Jedyna nadzieją, że doprowadzi do zerwania konkordaty z Watykanem i trochę ukróci to katolickie oszołomstwo w naszym kraju.

Czy zastanowiłeś się przez chwilę co wprowadzi na to miejsce? Dzisiaj przynajmniej mamy względną wolność słowa. Biedroń sprawi, że za zdrową naukę będzie się szło do więzienia. W Skandynawii potrafili prześladować pastorów cytujących Pismo Święte. Ktoś uznał, że fragmenty dotyczące homoseksualizmu to mowa nienawiści.


Dzisiaj nie mamy wolności słowa. Jesteśmy tak kontrolowani i inwigilowani, jak nigdy przedtem.
Jaką zdrową naukę? Kto ci takich głupot nagadał, że Biedroń będzie wsadzał do więzienia. Co niby jest tą "zdrową nauką". Trzeba kraj wyzwolić spod wszelkich religijnych nacisków. Państwo powinno być bezreligijne, dla każdego, wszyscy z równymi prawami. Każdy człowiek powinien dbać o swój kraj i dobro jego mieszkańców, bez tej całej religijnej otoczki, czy to katolickiej, czy jakiejkolwiek innej. W Skandynawii mówisz? Słyszałam o tym incydencie, ale co głosił ten pastor napisz może, bo tak, to wygląda, że mu się wielka krzywda dzieje, a może jednak jest ciut inaczej. Ty lepiej popatrz, co dzieje się w krajach z fanatyzmnem religijnym w roli głównej (np.kraje islamski), a nasz PiS i nasz umoczony w wielkie zło kler są już o krok od najgorszego.
A swoją drogą po co cytować Pismo o homoseksualistach? Prowokując?
Każdy zda sprawę z swojego postępowania. A gwałcić dzieci można? W imię kogo czy czego jest to mniej podłe niż współżycie dorosłych dwóch facetów ze sobą? Dopóki nikt nikogo nie zmusza do takiego złego postępowania, to mnie nie obchodzi kto z kim śpi, co je, co ogląda i czyta itd.


Ateistka - dla tutejszych fundamentalistów.
Torcik
Posty: 464
Rejestracja: 20 sty 2016, 14:43
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: Torcik » 02 gru 2018, 18:17

Celem uzupełnienia i rozwiania wątpliwości, że wolę Biedronia niż to: https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka ... rowie.html


Ateistka - dla tutejszych fundamentalistów.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: magda » 02 gru 2018, 22:59

Aż sie wierzyć niee chce ze takie rzeczy piszą chrzescijanie .


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
marioosh666
Posty: 400
Rejestracja: 02 gru 2018, 11:22
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: marioosh666 » 03 gru 2018, 06:12

magda pisze:Aż sie wierzyć niee chce ze takie rzeczy piszą chrzescijanie .

Niecałe dwa dni obecności na forum, dwa moje posty i dwa trolle mnie zaatakowały... Niezły wynik ;) A Twoje posty czytałem jeszcze przed rejestracją i bardzo mi się podobały poza tym, że nasza ojczyzna jest w niebie, więc mamy się nie zajmować polityką czy dbałością o własne państwo. Dla mnie Biblia jest tutaj jednoznaczna, a że komuniści przez pół wieku wtlaczali do głów coś innego to inna sprawa. Mam nadzieję, że da się to odwrócić.


Są ludzie i moderatorzy...
Torcik
Posty: 464
Rejestracja: 20 sty 2016, 14:43
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: Torcik » 03 gru 2018, 10:42

Niecałe dwa dni obecności na forum, dwa moje posty i dwa trolle mnie zaatakowały...

Czuję się wywołana do tablicy. Czyżbym została w taki sposób nazwana za to, że wyraziłam swoje zdanie? :eek: Jest rozmowa, były twoje odpowiedzi, były moje i Albertusa (jak sądzę-drugi troll, twoim zdaniem :-/ ) i co? Dyskutantów nazywasz trollami, bo mają inne zdanie? To gadaj sobie na priv z wybranymi osobami.
Jestem oburzona prymitywną postawą tzw. dyskutantów. :hihi:


Ateistka - dla tutejszych fundamentalistów.
marioosh666
Posty: 400
Rejestracja: 02 gru 2018, 11:22
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: marioosh666 » 03 gru 2018, 12:15

Torcik pisze:Czuję się wywołana do tablicy.

I bardzo dobrze :)
Torcik pisze:Czyżbym została w taki sposób nazwana za to, że wyraziłam swoje zdanie? :eek:

To nie było Twoje zdanie tylko kalka z GW i TVNu bez żadnej merytoryki ani poparcia w wersetach Biblii, a tego tutaj oczekiwałem.
Torcik pisze:Jest rozmowa, były twoje odpowiedzi, były moje i Albertusa (jak sądzę-drugi troll, twoim zdaniem :-/ ) i co? Dyskutantów nazywasz trollami, bo mają inne zdanie?

Nie, drugi troll był w innym wątku. Albertusa tak nie postrzegam. Zadawał trudne pytania i bardzo dobrze ;)


Są ludzie i moderatorzy...
Torcik
Posty: 464
Rejestracja: 20 sty 2016, 14:43
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: Torcik » 03 gru 2018, 12:18

marioosh666 pisze:
Torcik pisze:Czuję się wywołana do tablicy.

I bardzo dobrze :)
Torcik pisze:Czyżbym została w taki sposób nazwana za to, że wyraziłam swoje zdanie? :eek:

To nie było Twoje zdanie tylko kalka z GW i TVNu bez żadnej merytoryki ani poparcia w wersetach Biblii, a tego tutaj oczekiwałem.
Torcik pisze:Jest rozmowa, były twoje odpowiedzi, były moje i Albertusa (jak sądzę-drugi troll, twoim zdaniem :-/ ) i co? Dyskutantów nazywasz trollami, bo mają inne zdanie?

Nie, drugi troll był w innym wątku. Albertusa tak nie postrzegam. Zadawał trudne pytania i bardzo dobrze ;)

Typowe dla niektórych. Własne zdanie to od razu tvn i wyborcza. Brawo. Już nie mam ci nic do powiedzenia. NIC i NIGDY. To nie jest temat biblijny i śmieszne jest oczekiwać, aby współczesne tematy polityczne popierać wersetami. Chciałeś mnie kopnąć i bucior znalazłeś.
Skrzywdziłeś mnie.


Ateistka - dla tutejszych fundamentalistów.
marioosh666
Posty: 400
Rejestracja: 02 gru 2018, 11:22
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: marioosh666 » 03 gru 2018, 12:27

Torcik pisze:Chciałeś mnie kopnąć i bucior znalazłeś.
Skrzywdziłeś mnie.

To było ozdrowieńcze kopnięcie niczym Cejrowskiego dla Frytki ;) Ostatecznie wyszło Jej na dobre. Moje też kiedyś docenisz :)


Są ludzie i moderatorzy...
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: magda » 03 gru 2018, 12:27

Torcik pisze:Brawo. Już nie mam ci nic do powiedzenia. NIC i NIGDY
Torcik pisze:Jestem oburzona prymitywną postawą tzw. dyskutantów.


Prymityw mówisz???/ Hmmm!!! A to Wersal w wykonaniu chyba pani hrabiny

"Najpierw naucz się czytać posty ze zrozumieniem, a potem naucz się pouczać innych. Jak na razie nie umiesz ani jednego, ani drugiego. Zamilcz więc, przynajmniej w stosunku do mnie. Jesli inni pozwalają ci na taką retorykę to nie mój kłopot, ale ja sobie nie pozwolę. Już cię prosiłam, abyś dała mnie do ignorowanych. Nie jesteśmy na jednym poziomie i raczej nie dojdzie do żadnej konstruktywnej dyskusji między nami. Na ciągłe prostowanie twoich wypowiedzi nie mam po prostu ochoty."

No poziom rzeczywiście I klasa żadnych prymitywnych rzeczy sam miodzio super chrześcijański , no moja rada jest taka jeśli takie rzeczy z człowieka wyłażą taka pycha to jedyne co powinien zrobic to sie zastanowić i ukrzyżować starego człowieka z jego pychą i niechrześcijańskimi odzywkami a nie szukać u innych prymitywnych postaw, kłania sie werset o belce w oku i to aż do ziemi.
[quote="Torcik"] Brawo. Już nie mam ci nic do powiedzenia. NIC i NIGDY.[/quot Nomi rzucenie zabawek i juz sie nie bawię . Kobieto ty się opamiętaj i przemyśl to co robisz dla swojego własnego dobra.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Torcik
Posty: 464
Rejestracja: 20 sty 2016, 14:43
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: Torcik » 03 gru 2018, 12:32

marioosh666 pisze:
Torcik pisze:Chciałeś mnie kopnąć i bucior znalazłeś.
Skrzywdziłeś mnie.

To było ozdrowieńcze kopnięcie niczym Cejrowskiego dla Frytki ;) Ostatecznie wyszło Jej na dobre. Moje też kiedyś docenisz :)

I znowu się mylisz :roll: Widać, że jesteś na bieżąco z telewizją i jakimiś Frytkami (coto?/kto to?)., Poważnie - nie mam pojęcia o czym piszesz.
Cejrowskiego nie trawię i nie oglądam, a tej drugiej postaci w ogóle nie kojarzę, tym bardziej sytuacji, ale nie wyjasniaj, bo mnie nie ciekawi.


Ateistka - dla tutejszych fundamentalistów.
Torcik
Posty: 464
Rejestracja: 20 sty 2016, 14:43
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: Torcik » 03 gru 2018, 12:35

magda pisze:
Torcik pisze:Brawo. Już nie mam ci nic do powiedzenia. NIC i NIGDY
Torcik pisze:Jestem oburzona prymitywną postawą tzw. dyskutantów.


Prymityw mówisz???/ Hmmm!!! A to Wersal w wykonaniu chyba pani hrabiny

"Najpierw naucz się czytać posty ze zrozumieniem, a potem naucz się pouczać innych. Jak na razie nie umiesz ani jednego, ani drugiego. Zamilcz więc, przynajmniej w stosunku do mnie. Jesli inni pozwalają ci na taką retorykę to nie mój kłopot, ale ja sobie nie pozwolę. Już cię prosiłam, abyś dała mnie do ignorowanych. Nie jesteśmy na jednym poziomie i raczej nie dojdzie do żadnej konstruktywnej dyskusji między nami. Na ciągłe prostowanie twoich wypowiedzi nie mam po prostu ochoty."

No poziom rzeczywiście I klasa żadnych prymitywnych rzeczy sam miodzio super chrześcijański , no moja rada jest taka jeśli takie rzeczy z człowieka wyłażą taka pycha to jedyne co powinien zrobic to sie zastanowić i ukrzyżować starego człowieka z jego pychą i niechrześcijańskimi odzywkami a nie szukać u innych prymitywnych postaw, kłania sie werset o belce w oku i to aż do ziemi.
Torcik pisze: Brawo. Już nie mam ci nic do powiedzenia. NIC i NIGDY.[/quot Nomi rzucenie zabawek i juz sie nie bawię . Kobieto ty się opamiętaj i przemyśl to co robisz dla swojego własnego dobra.

Swoje rady możesz sobie w swoje wielkie 4 litery wsadzić. Jak zwykle ... ja ci radzę: wróć do podstawówki i naucz się nareszcie CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM. A twoja rada o belce... :lmao: Ostatni raz ja tobie dam radę: ten dębowy konar wyjmij z swego oka, a dopiero potem wyjmuj gałązki brzozowe z oczu innych ludzi.


Ateistka - dla tutejszych fundamentalistów.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: magda » 03 gru 2018, 14:41

Torcik pisze:Swoje rady możesz sobie w swoje wielkie 4 litery wsadzić. Jak zwykle ... ja ci radzę: wróć do podstawówki i naucz się nareszcie CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM


No i chlusneło chastwem , a ja myslałam ze może zależy ci na zbawieniu i przemyślisz sprawę no ale jednak pomyłeczka . ;P


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości