film z getta warszawskiego, odpowiedź Knessetu i film German Death Camps

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
Awatar użytkownika
dziunio
Posty: 536
Rejestracja: 07 sie 2017, 13:53
wyznanie: Rzymsko Katolickie
O mnie: Deus lo vult...
Gender: None specified
Kontaktowanie:

film z getta warszawskiego, odpowiedź Knessetu i film German Death Camps

Postautor: dziunio » 31 maja 2018, 14:19

Szokujący film z getta warszawskiego, odpowiedź Knessetu i film German Death Camps - J. Międlar
https://www.youtube.com/watch?v=t6dSoTaYvRQ No tego typu filmy robi całkiem dobre.
Powinien skupić się na tym,a nie teologi :)


Doskonałe są Pańskie pouczenia, bo ludziom pokrzepienie dają; wiecznotrwałe jest Pańskie prawo, bo mądrymi czyni wszystkich, co są prostego serca. (9) Nakazy Pańskie są słuszne i radują serce, wyraźna jest wola Pana i wzrok ludzki oświeca(Psalm 19:8-9)
Bo przykazanie jest niczym pochodnia, a pouczenia – światłem,
rady zaś i napomnienia – drogowskazem życia(Prz 6:23)

https://youtu.be/jMcrf1OuKDQ
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: film z getta warszawskiego, odpowiedź Knessetu i film German Death Camps

Postautor: magda » 20 cze 2018, 14:14

Ten Międlar jest jakis nawiedzony , wiedomo jak było w Gettcie , w Izraelu nawet chcieli takich kapo z obozów czy policjantów Getta linczować i o tym wiedzą, my chrześcijanie poczekamy na to jak to Bóg oceni , w każdym kraju są szuje i porządni ludzie i widać to dopiero jak jest taka okazja jak wojna to widać kto jest kim.No kąkol o przenica. A samego Międlara nie znoszę.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
artur403
Posty: 4107
Rejestracja: 03 mar 2014, 21:49
Ostrzeżenia: -1
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: film z getta warszawskiego, odpowiedź Knessetu i film German Death Camps

Postautor: artur403 » 05 lip 2018, 15:44

Znowu wojna polsko-żydowska.
Jeszcze kilka dni temu można było myśleć o zakończeniu konfliktu w sprawie Holokaustu.
A dzisiaj dowiadujemy się, że porozumienie między-rządowe Morawiecki-Netanjahu jest w Izraelu kwestionowane.
Idą ciężkie czasy.


Sobota, czy niedziela? Trójca, czy nie? Czy zbawienie jest utracalne? Czy charyzmaty przeminęły? Czy deprawacja człowieka jest zupełna? Czy chrzest niemowląt jest ważny? Czy zbawienie jest chwilą? Jak rozumieć Sola Scriptura? Czy Biblia jest doskonała? Jezus rządzi na ziemi, czy nie?

Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości