Szczepić się szczepionkami przeciv COVID - 19 czy nie szczepić

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Szczepić się szczepionkami przeciv COVID - 19 czy nie szczepić

Postautor: magda » 14 kwie 2021, 15:02

Po udostępnieniu szczepionki skutek będzie tai jak w Izraelu gdzie zaszczepili 80% populacji i mają lockdown bo ci zaszczepieni też chorują, czyli skutkiem szczepień będzie nabicie kabzy producentom a nie zlikwidowanie lockdownu , do dzić w Izraelu jest lockdown i latają w maseczkach niedotleniając sie . jak wiesz niedotlenienie organizmu aktywuje komórki nowotworowe chyba wolę grypę. Dalej twierdzę ze cała ta sprawa z covidem to jest utrzymywanie ludzi w strachu a strach to złe uczucie , Ja noszę maseczkę na brodzie i mieszkam koło policji codziennie przejeżdzaja koło mnie wiele razy i nigdy mnie nie zaczepili a patrzę na mnie bo chodzę z 6cioma pieskami chihuahua wiec jestem widoczna. Ja się Boję tylko Boga i ewentualnych tortur gdyby były prześladowania


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Jurodiwyj
Posty: 10
Rejestracja: 11 kwie 2021, 18:33
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Szczepić się szczepionkami przeciv COVID - 19 czy nie szczepić

Postautor: Jurodiwyj » 14 kwie 2021, 15:51

Nic głupszego nie wymyślono jak nakaz noszenia masek na zewnątrz. Nie ma żadnych naukowych dowodów że ma to jakikolwiek sens. Nie mówiąc już o tym że ten nakaz jest bezprawny. Mam nadzieję że do lata ten rząd odpuści już Polakom. Będziemy mogli żyć znowu normalnie.


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Szczepić się szczepionkami przeciv COVID - 19 czy nie szczepić

Postautor: magda » 14 kwie 2021, 17:35

Zaczał się wielki ucisk i to globalnie nie licz na normalnośc.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Szczepić się szczepionkami przeciv COVID - 19 czy nie szczepić

Postautor: KAAN » 14 kwie 2021, 21:39

magda pisze:Zaczał się wielki ucisk i to globalnie nie licz na normalnośc.
To jeszcze nie wielki ucisk, ale zwykły ucisk :)


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Szczepić się szczepionkami przeciv COVID - 19 czy nie szczepić

Postautor: magda » 20 kwie 2021, 12:17

Nie wiadomo ja stawiam ze to początek wielkiego ucisku bo to globalne w każdym razie idzie do gorszego.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Szczepić się szczepionkami przeciv COVID - 19 czy nie szczepić

Postautor: KAAN » 20 kwie 2021, 13:45

magda pisze:Nie wiadomo ja stawiam ze to początek wielkiego ucisku bo to globalne w każdym razie idzie do gorszego.
Gdyby był początek to nas by tu nie było a antychryst już przeją by władzę. Na razie nie widzę jakiegoś wyraźnego antychrysta odpowiadającego biblijnemu opisowi.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Szczepić się szczepionkami przeciv COVID - 19 czy nie szczepić

Postautor: magda » 21 kwie 2021, 14:56

No to może to jest jakieś preludium do tego ucisku , przygotowanie gruntu , ale przecież my będziemy w ucisku bo ze względu na wybranych będzie on skrócony.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Szczepić się szczepionkami przeciv COVID - 19 czy nie szczepić

Postautor: KAAN » 21 kwie 2021, 15:22

magda pisze:No to może to jest jakieś preludium do tego ucisku , przygotowanie gruntu , ale przecież my będziemy w ucisku bo ze względu na wybranych będzie on skrócony.
Z pewnością Pan Bóg poucza nas o metodach działania antychrysta, cała ta oszukańcza pandemia, totalna inwigilacja, pozbawianie ludzi majątku, bezprawie to uświadamia nam jak działa diabelski system. Jednak Zbór Boży zostanie zabrany przed wielkim uciskiem, bo żeby antychryst zaczął działać Duch Święty który go powstrzymuje musi odejść do nieba ze zbawionymi.

2Tes 2:4 Przeciwnik, który wynosi się ponad wszystko, co się zwie Bogiem lub jest przedmiotem boskiej czci, a nawet zasiądzie w świątyni Bożej, podając się za Boga.
5 Czy nie pamiętacie, że jeszcze będąc u was, o tym wam mówiłem?
6 A wiecie, co go teraz powstrzymuje, tak iż się objawi dopiero we właściwym czasie.
7 Albowiem tajemna moc nieprawości już działa, tajemna dopóty, dopóki ten, który teraz powstrzymuje, nie zejdzie z pola.
8 A wtedy objawi się ów niegodziwiec, którego Pan Jezus zabije tchnieniem ust swoich i zniweczy blaskiem przyjścia swego.
9 A ów niegodziwiec przyjdzie za sprawą szatana z wszelką mocą, wśród znaków i rzekomych cudów,
10 I wśród wszelkich podstępnych oszustw wobec tych, którzy mają zginąć, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, która mogła ich zbawić.


Wybrani to ci z Izraela których Pan Bóg nawróci w wielkim ucisku.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Szczepić się szczepionkami przeciv COVID - 19 czy nie szczepić

Postautor: magda » 21 kwie 2021, 15:49

Czyli to o to chodzi

J 9:4 BW "Musimy wykonywać dzieła tego, który mnie posłał, póki dzień jest; nadchodzi noc, gdy nikt nie będzie mógł działać."
to wtedy nie bedzie juz Ducha , więc dlaczego jest tak napisane


Ap 9:4 DOS "Powiedziano im też, aby nie szkodziły trawie ziemi ani żadnej roślinie, ani żadnemu drzewu, a jedynie ludziom, którzy nie mają na czołach pieczęci Boga."

Czyli będą ci co ich opieczętowano na czołach pieczęcią Boga ale ich nie dotknie zło


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Szczepić się szczepionkami przeciv COVID - 19 czy nie szczepić

Postautor: KAAN » 21 kwie 2021, 17:29

magda pisze:Czyli będą ci co ich opieczętowano na czołach pieczęcią Boga ale ich nie dotknie zło
Dokładnie tak, to będzie 12 pokoleń Izraela, przeczytaj Ap 7, anioł ich zapieczętuje przed gniewem antychrysta.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
Dzik
Posty: 974
Rejestracja: 18 lut 2011, 14:00
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Polska
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Szczepić się szczepionkami przeciv COVID - 19 czy nie szczepić

Postautor: Dzik » 01 maja 2021, 17:34

Jestem po dłuższej przerwie. Tak potwierdzam że groźny istnieje korona wirus nazywany COVID-19.Przechorowałem go (test PCR dodatni) ciężko leżąc 10 dni w łóżku z wysoką gorączką.
Czy należy się przeciwko niemu szczepić? Absolutnie nie, gdyż korona wirusy szybko mutują i szczepionka nie zabezpieczy przeciwko zachorowaniu na zmutowanego korona wirusa o czym pisał już dawno prof Leon Jabłoński:
Wpisz w google "zachorowali po szczepieniu". Nie wspominam już o groźnych powikłaniach i śmierciach po szczepionkach , które są opisane w internecie

https://naszgarbow.pl/co-pisal-prof-leo ... oraz-1980/
Obrazek


Pankracy
Posty: 263
Rejestracja: 11 gru 2018, 09:44
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Szczepić się szczepionkami przeciv COVID - 19 czy nie szczepić

Postautor: Pankracy » 06 maja 2021, 19:05

Coz za subtelna kryptoreklama ;)


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Szczepić się szczepionkami przeciv COVID - 19 czy nie szczepić

Postautor: KAAN » 06 maja 2021, 19:49

reklama została usunięta razem z postem


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
marioosh666
Posty: 400
Rejestracja: 02 gru 2018, 11:22
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Szczepić się szczepionkami przeciv COVID - 19 czy nie szczepić

Postautor: marioosh666 » 24 wrz 2021, 09:26

Temat ja chrześcijanin a szczepienia na Covid-19 został zamknięty bez słowa komentarza, więc prawdopodobnie został zamknięty tylko dla mnie. Słabe to, żeby nie powiedzieć dosadniej. Jestem szczerze rozczarowany tymi, którzy mienią się uczniami Jezusa i patrzą z wyższością np.: na katolików.


Są ludzie i moderatorzy...
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Szczepić się szczepionkami przeciv COVID - 19 czy nie szczepić

Postautor: KAAN » 24 wrz 2021, 10:24

Temat jest wyczerpany i twoje wpisy niczego dobrego nie wnoszą. Piszesz propagandę władzy, dezinformujesz ludzi.
Jestem szczerze rozczarowany tymi, którzy mienią się uczniami Jezusa i patrzą z wyższością np.: na katolików.
Nie masz moralnego prawa wypowiadać sie w tej dziedzinie, z powodu swojej niewiary i braku kompetencji duchowych. Zacytowane zdanie nie ma związku z tematem co oznacza, że cały czas próbujesz trolować forum i oczerniać chrześcijan. Jeśli będziesz dalej działał w ten sposób zostaniesz zbanowany.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.

Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości