Chińczycy zaatakowali Polaków w Warszawie

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
marioosh666
Posty: 400
Rejestracja: 02 gru 2018, 11:22
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Chińczycy zaatakowali Polaków w Warszawie

Postautor: marioosh666 » 16 wrz 2019, 21:32

https://youtu.be/f1TAgBqQosg

Dedykuję wszystkim zwolennikom Konfederacji (czy jak ten twór się teraz nazywa), przeciwnikom USA i zwolennikom teorii, że największym zagrożeniem dla Polski są Żydzi.

Skoro już dzisiaj tak się panoszą to co będzie, kiedy populacja się zwiększy, dostaną nasze obywatelstwo i przejmą co się da?


Są ludzie i moderatorzy...
Albertus
Posty: 9427
Rejestracja: 02 kwie 2008, 20:28
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Chińczycy zaatakowali Polaków w Warszawie

Postautor: Albertus » 16 wrz 2019, 22:05

marioosh666 pisze:https://youtu.be/f1TAgBqQosg

Dedykuję wszystkim zwolennikom Konfederacji (czy jak ten twór się teraz nazywa), przeciwnikom USA i zwolennikom teorii, że największym zagrożeniem dla Polski są Żydzi.

Skoro już dzisiaj tak się panoszą to co będzie, kiedy populacja się zwiększy, dostaną nasze obywatelstwo i przejmą co się da?



:O

Przepraszam ale czy ty to na poważnie piszesz?

jakaś jedna Chinka musnęła kamerzystę. Chyba długo przebywała w Polsce i przejęła "bojowość" od naszych niewiast..... :)


2Kor7:(1) Mając przeto takie obietnice, najmilsi, oczyśćmy się z wszelkich brudów ciała i ducha, dopełniając uświęcenia naszego w bojaźni Bożej.
marioosh666
Posty: 400
Rejestracja: 02 gru 2018, 11:22
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Chińczycy zaatakowali Polaków w Warszawie

Postautor: marioosh666 » 17 wrz 2019, 05:13

Albertus pisze:Przepraszam ale czy ty to na poważnie piszesz?

Tak
Albertus pisze:jakaś jedna Chinka musnęła kamerzystę. Chyba długo przebywała w Polsce i przejęła "bojowość" od naszych niewiast..... :)

A próbę przekupstwa, zasłanianie transparentu i spychanie jak wytłumaczysz? Jestem ciekaw :) Znam takich mistrzów racjonalizacji to zjedzą kupę i przekonają, że to czekolada jeżeli będzie taka potrzeba.


Są ludzie i moderatorzy...
Albertus
Posty: 9427
Rejestracja: 02 kwie 2008, 20:28
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Chińczycy zaatakowali Polaków w Warszawie

Postautor: Albertus » 17 wrz 2019, 06:25

marioosh666 pisze:
Albertus pisze:Przepraszam ale czy ty to na poważnie piszesz?

Tak
Albertus pisze:jakaś jedna Chinka musnęła kamerzystę. Chyba długo przebywała w Polsce i przejęła "bojowość" od naszych niewiast..... :)

A próbę przekupstwa, zasłanianie transparentu i spychanie jak wytłumaczysz? Jestem ciekaw :) Znam takich mistrzów racjonalizacji to zjedzą kupę i przekonają, że to czekolada jeżeli będzie taka potrzeba.



Oczywiście nie podoba mi się zachowanie tych Chińczyków.

Tylko że otwierając filmik w temacie z tak dramatycznym tytułem spodziewałem się czegoś bardziej spektakularnego... :)


2Kor7:(1) Mając przeto takie obietnice, najmilsi, oczyśćmy się z wszelkich brudów ciała i ducha, dopełniając uświęcenia naszego w bojaźni Bożej.
marioosh666
Posty: 400
Rejestracja: 02 gru 2018, 11:22
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Chińczycy zaatakowali Polaków w Warszawie

Postautor: marioosh666 » 17 wrz 2019, 07:43

Albertus pisze:Oczywiście nie podoba mi się zachowanie tych Chińczyków.

Porządnego człowieka to oburza i bulwersuje. Przecież ich jest garstka i mają tu stosunkowo niewielkie wpływy, a pozwalają sobie na coś takiego. Gdyby to zrobili Żydzi zasłaniając plakaty z 447 i próbując przekupić demonstrantów to skowyt rozległby się od Bałtyku do Tatr i od Odry do Bugu.
Albertus pisze:Tylko że otwierając filmik w temacie z tak dramatycznym tytułem spodziewałem się czegoś bardziej spektakularnego... :)

Czy Ty masz pojęcie o ich cywilizacji? Wiesz czym się różni od naszej? Oni pokażą swoją siłę i pójdą na otwartą konfrontację dopiero, kiedy układ sił będzie dla nich korzystny, czyli będziemy przed nimi klęczeć na kolanach. Chińczyk się nie rzuca do większego od siebie. Najpierw go skolonizuje gospodarczo, zawrze korzystne sojusze, wypierze mózgu (Grzegorz Braun promuje Fort Xi).

P. S. Ja tego tytułu nie wymyśliłem tylko go przepisałem od autorów.


Są ludzie i moderatorzy...
Pankracy
Posty: 263
Rejestracja: 11 gru 2018, 09:44
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Chińczycy zaatakowali Polaków w Warszawie

Postautor: Pankracy » 17 wrz 2019, 08:43

Straszne. Ale jak Polacy w Anglii albo Niemczech sie zachowują jak bydło to jest świetnie :)
My możemy jechac na zachód i powinni nam dac obywatelstwo, prace i jeszcze ucalowac w reke.
Ale od nas to wara :)


marioosh666
Posty: 400
Rejestracja: 02 gru 2018, 11:22
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Chińczycy zaatakowali Polaków w Warszawie

Postautor: marioosh666 » 17 wrz 2019, 09:07

Pankracy pisze:Straszne. Ale jak Polacy w Anglii albo Niemczech sie zachowują jak bydło to jest świetnie :)

Podaj mi proszę JEDEN przykład Polaków zasłaniających plakaty demonstrantów, spychających ich z drogi, zabraniających nagrywać, uderzających, podejmujących próby przekupstwa NA ICH WŁASNYM PODWÓRKU, czyli np.: Polacy robią to Niemcom w Niemczech, a wtedy pójdziemy dalej w dyskusji. To nie jest kwestia, że ktoś się pobił. Takie rzeczy są normalne wszędzie niezależnie od koloru skóry czy narodowości.
Pankracy pisze:My możemy jechac na zachód i powinni nam dac obywatelstwo, prace i jeszcze ucalowac w reke.
Ale od nas to wara :)

Dobrze, że zdjąłeś maskę :) Chciałbym, żeby ktoś z Konfederacji to skomentował. Jeszcze niedawno Braun promował Fort Xi.


Są ludzie i moderatorzy...
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Chińczycy zaatakowali Polaków w Warszawie

Postautor: magda » 05 lis 2019, 22:25

Mario nie zamartwiaj się tym ze kiedyś jak ich tu będzie więcej to coś tam przejmą od Polaków , przecież nie ma czego nam zabrać wszystko jest w rękach żydów a oni chyba zydom to nie podskoczą. też masz jakiś problem , to nie nasz polski problem jak chcę cokolwiek zabierac to będą musieli żydom odebrać a tego sie nie da zrobić . My chrześcijanie jesteśmy bez narodowości bo nasza ojczyzna jest w niebie a tu na ziemi to niech się bija o te materialne nedzne rzeczy , co nas to obchodzi.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
berecik
Posty: 178
Rejestracja: 12 maja 2015, 13:17
wyznanie: Inne ewangeliczne
Lokalizacja: strefa anglosaska, w tym Netherlands
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Chińczycy zaatakowali Polaków w Warszawie

Postautor: berecik » 07 lis 2019, 02:06

magda pisze:Mario nie zamartwiaj się tym ze kiedyś jak ich tu będzie więcej to coś tam przejmą od Polaków , przecież nie ma czego nam zabrać wszystko jest w rękach żydów a oni chyba zydom to nie podskoczą. też masz jakiś problem , to nie nasz polski problem jak chcę cokolwiek zabierac to będą musieli żydom odebrać a tego sie nie da zrobić . My chrześcijanie jesteśmy bez narodowości bo nasza ojczyzna jest w niebie a tu na ziemi to niech się bija o te materialne nedzne rzeczy , co nas to obchodzi.

W Niebie to jest nasza Ojczyzna duchowa. Tam jest też nasz Ojciec i nasza Matka - Jeruzalem.
Póki co jednak żyjemy na ziemi i powinniśmy czcić to i tych, dzięki czemu i którym osiągnęliśmy dojrzałość, język i kulturę. Kim byśmy bez tego byli? Należymy do Zgromadzenia Pańskiego i Zgromadzenia Polskiego, co powinno rodzić w nas wdzięczność dla obu. Czyni nas też za oba do pewnego stopnia odpowiedzialnymi.

Co do naszej własności, pierwszymi zarządzającymi majątkiem państwa była postkomuna. Gdyby okazali się dobrymi menadżerami, gdyby przestrzegali prawa, nikt nie miałby chyba do nich pretensji. Jeżeli doszukujemy się problemów i nieuczciwości, to była ona na miejscu, nie musiała znikąd przyjeżdżać. Od Żydów, tych prawdziwych, mamy Zbawiciela i model budowania kościoła. Ci Żydzi nic nam raczej nie zabrali, ale dali, najlepsze co mieli.


Daj mądrość wodzom w ich wojowaniach,
Błogosław Antka w nowych zadaniach,
Stół tych co Ciebie, miłosci szukają,
Daj pokój prawym,
Sąd... co zdradzają.

"Pan nierychły do gniewu i bardzo łaskawy przebacza winę i występek, choć nie pozostawia bez kary, lecz za winę ojców nawiedza synów do trzeciego i do czwartego pokolenia."
(4 Moj. 14:18) ... (Ps. 86:15) ...
marioosh666
Posty: 400
Rejestracja: 02 gru 2018, 11:22
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Chińczycy zaatakowali Polaków w Warszawie

Postautor: marioosh666 » 07 lis 2019, 12:14

magda pisze:Mario nie zamartwiaj się tym ze kiedyś jak ich tu będzie więcej to coś tam przejmą od Polaków , przecież nie ma czego nam zabrać wszystko jest w rękach żydów a oni chyba zydom to nie podskoczą.

To nie jest kwestia przejęcia czegoś tam, ale uczynienia z nas niewolników, a tego powinniśmy się wystrzegać. Przykro słyszeć takie słowa o Żydach. Schemat jest taki, że im dalej od Biblii tym bardziej negatywny stosunek do tego narodu. Ty robisz z nich półbogów nadając im moc, której nie mają. A bardziej po ludzku to totalnie nie mądre, bo mamy większych wrogów za naszymi granicami.
magda pisze:też masz jakiś problem , to nie nasz polski problem jak chcę cokolwiek zabierac to będą musieli żydom odebrać a tego sie nie da zrobić .

Skoro Niemcom i nie tylko się udało obrabować Żydów z kosztowności to dlaczego nieporównywalnie liczebniejsi Chińczycy mają sobie z tym nie poradzić? Byłoby dobrze, żebyś napisała co rozumiesz pod hasłem Żydzi. Wydaje mi się i raczej się nie mylę, że ekstrapolujesz garstkę wpływowych ludzi z Wall Street na cały naród.
magda pisze:My chrześcijanie jesteśmy bez narodowości bo nasza ojczyzna jest w niebie a tu na ziemi to niech się bija o te materialne nedzne rzeczy , co nas to obchodzi.

My chrześcijanie jesteśmy bez rodziców bo nasz ojciec jest w niebie a tu na ziemi to niech sobie sami radzą , co nas to obchodzi.

Podpisujesz się pod lekką parafrazą Twojej wypowiedzi?

Ty się uczepiłaś literalnie ojczyzny w Niebie, a ja Ojca w Niebie - nie ma między tymi dwiema kwestiami żadnej różnicy.


Są ludzie i moderatorzy...
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Chińczycy zaatakowali Polaków w Warszawie

Postautor: magda » 07 lis 2019, 17:03

mario my jyż jesteśmy niewolnikami tylko o tym nie wiemy, a uważasz ze chińczycy są liczniejsi niż Żydzi rozproszeni po całym świecie to masz fałszywą informację . chińczyków widać siedzą we własnym kraju i niewielu jest rezproszonych za to żydzi mają polskie nazwiska nikt nie wie jak zydzi wyglądają i wydaje siętobie i innym że jest ich mało . jak nie wiesz jak wygląda zyd to zobacz na nasz rząd sami z ydzi, popatrz na media tam też nie ma Plaków , stanowiska państwowe , Kazdy dyrektor firmy szpitala , urzędu i wszyscy na wyższych stanowiskach prawnicy, służba zdrowia , są ini na wszystkich umowach o pracę tam gdzie takie umowy tam żydzi nawet sprzątaczki w szpitalach są zydówkami ukraińskimi , w Polsce jest około 10 milionów żydów a miewaja duzo dzieci więc za następne pokolenie nie będzie ich więcej niz Polaków . Ne ma o co walczyc po w większosci krajów tak to wygląda, no ktoś musi doprowadzic do wielkiego ucisku . Niestety ale to prawda tylko na pewno za tprawdę potępią człowieka jako antysemitę na szczeście mi jest to obojętne co oni robią bo mam ojczyznę w niebie , Też nie wiesz że sa tylko dwie grupy ludzi na świecie chrześcijanie i świat a każdy nacjonalizm jest ze świata i nie porównuj tego ze skoro mam Ojca w niebie to oleje swojego ojca cielesnego to nie to samo . Człowiek musi zdecydować czy należy do Jezusa ijest chrześcijaninem czy należy do szatana i do świata i zajmuje sie sprawami światowymi i walczy o swiatowe sprawy. do tego zawsze przegra niestety.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
berecik
Posty: 178
Rejestracja: 12 maja 2015, 13:17
wyznanie: Inne ewangeliczne
Lokalizacja: strefa anglosaska, w tym Netherlands
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Chińczycy zaatakowali Polaków w Warszawie

Postautor: berecik » 08 lis 2019, 02:51

Radykalizm

No i tak powinno być, że się w poglądach różnimy. Twoje Magda są radykalne, nawet trochę bliskie Pawłowi. Tyle, że Paweł, jeśli idzie o politykę i "sprawy światowe" był chyba większym pragmatykiem. Nie oczekiwał, by świat zmienił się w Królestwo Boże. Nie mówił nawet, że sam jest w pełni jego obywatelem. Póki mamy takie ciało jakie mamy i potrzeby, musimy pracować, handlować, produkować, wyznaczać nadzorców, stróżów, przedstawicieli reprezentujących nas w instytucjach politycznych, realizować cele przypisane miejscu, w którym jesteśmy postawieni - myślę o rodzinie i pracy zawodowej.

Jeżeli chodzi o radykalizm, dopóki dotyczy zainteresowanego i nie czyni mu krzywdy, nie widzę w nim nic zdrożnego. Kiedy staje się normą ogólną, to już co innego. Argumentacja niezawierania związku małżeńskiego - Chcę, abyście byli wolni od trosk; kto nie ma żony, troszczy się o sprawy Pańskie, o to, jak by się Panu podobać; A żonaty troszczy się o sprawy tego świata, o to, jak by się podobać żonie i żyje w rozterce. Także kobieta niezamężna i panna troszczy się o sprawy Pańskie, aby być świętą i ciałem i duchem; mężatka zaś troszczy się o sprawy tego świata, jakby się podobać mężowi. A to mówię dla własnego dobra waszego, nie aby sidła na was zarzucać, lecz abyście postępowali przystojnie i trwali przy Panu ustawicznie. (1 Kor. 7:32-35) została przez Pawła obwarował zastrzeżeniem - A wolałbym, aby wszyscy ludzie byli tacy, jak ja, lecz każdy ma własny dar łaski od Boga, jeden taki, a drugi inny. (1 Kor. 7:7 Bw).

Każdy ma więc własny dar łaski i na nim powinien się koncentrować. A ponieważ jesteśmy w dziale "Polityka i ekonomia", które to dziedziny są częścią Stworzenia - świat nie mógłby bez nich funkcjonować - dobrze, by wierzący posłani do polityki, ekonomii posiedli o nich jak najlepszą wiedzę i swe talenty starali się pomnażać.


Daj mądrość wodzom w ich wojowaniach,
Błogosław Antka w nowych zadaniach,
Stół tych co Ciebie, miłosci szukają,
Daj pokój prawym,
Sąd... co zdradzają.

"Pan nierychły do gniewu i bardzo łaskawy przebacza winę i występek, choć nie pozostawia bez kary, lecz za winę ojców nawiedza synów do trzeciego i do czwartego pokolenia."
(4 Moj. 14:18) ... (Ps. 86:15) ...
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Chińczycy zaatakowali Polaków w Warszawie

Postautor: magda » 08 lis 2019, 13:56

Dobrze piszesz Bereciku ale ja nie jestem radykalna ja tylko stwierdzam stan istniejący. Było juz zoś takiego w Afryce jak teraz w Polsce w indiach i kilku innych krajach też był to kolonializm rząd był innej narodowości niz obywatele ,l media też były w ich rękach kluczowe stanowiska a też ludzie innego narodu decydowali o losie państwa a teraz mamy to w Polsce , nie pierwszy to raz bo już za zaborów tak było, to co piszę to stwierdzenie stanu faktycznego , jak spojrzysz na plakaty wyborcze to twarze jak w Izraelu ani jednego Polaka co o tym myśleć czy w takiej sytuacji w ogóle jest o co się martwić w związku z Chińczykami, jeśli w ogóle to byli Chińczycy ci co tam podskoczyli Polakom, pewnie nie bo tu chińczyków mało a głównie ci co ich widac to wietnamczycy i koreańczycy . No ja bym w ogóle olała sprawę bo funta kłaków niewarta , jest jak jest i czekamy na wielki ucisk wedłóg proroctw , a kto go nam zafunduje to wszystko jedno i tak on się wydarzy czy to mniejszosć zydoska nas przygniecie czy chiny na nas wyrusza i zasypią straganami z gaciami , czy wietnamczycy czy araby , pol lich nie ma to zadnego znaczenia ,juz się pomalutku skrada ten wielki ucisk kto by nas nie najechał i zniewolił mamy pewne że będziemy uciskani jak i w ogóle innych krajach też tak będzie to siedźmy cicho i czekajmy na Jezusa i tyle.Pal licho skośnookich.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
marioosh666
Posty: 400
Rejestracja: 02 gru 2018, 11:22
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Chińczycy zaatakowali Polaków w Warszawie

Postautor: marioosh666 » 11 lis 2019, 13:37

magda pisze:mario my jyż jesteśmy niewolnikami tylko o tym nie wiemy

Każdy rozsądny człowiek wie, że są na tym Świecie ludzie, którzy chcą uczynić z nas swoich niewolników i poczynili znaczne postępy na tym polu. Rzecz w tym, że chrześcijanin nie powinien iść jak zwierzyna na rzeź. Chyba, że odrzucasz wszystko co wniósł Apostoł Paweł. Jeżeli tak to napisz proszę to otwartym tekstem. Przynajmniej będzie jasność.
magda pisze:a uważasz ze chińczycy są liczniejsi niż Żydzi rozproszeni po całym świecie to masz fałszywą informację . chińczyków widać siedzą we własnym kraju i niewielu jest rezproszonych

Mogę zapytać w jakim kraju żyjesz? Ja w Polsce. I mogę podrzucić Ci dane o emigracji z Chin w ostatnim czasie. Do tego ogromne inwestycje u anglosasów i nasycanie tych państw swoimi ludźmi. Syberia praktycznie skolonizowana ludźmi i kapitałem. Afryka to samo. Może na Antarktydzie rzeczywiście ich nie ma.
magda pisze:za to żydzi mają polskie nazwiska nikt nie wie jak zydzi wyglądają i wydaje siętobie i innym że jest ich mało .

Nie napisałem, że jest ich mało. Za dużo nieporozumień w temacie. Nie każdy Żyd albo osoba o takim pochodzeniu wpisuje się w grupę, którą tak bardzo hejtujesz.
magda pisze:jak nie wiesz jak wygląda zyd to zobacz na nasz rząd sami z ydzi, popatrz na media tam też nie ma Plaków , stanowiska państwowe , Kazdy dyrektor firmy szpitala , urzędu i wszyscy na wyższych stanowiskach prawnicy, służba zdrowia , są ini na wszystkich umowach o pracę tam gdzie takie umowy tam żydzi nawet sprzątaczki w szpitalach są zydówkami ukraińskimi , w Polsce jest około 10 milionów żydów a miewaja duzo dzieci więc za następne pokolenie nie będzie ich więcej niz Polaków .

Ostro popłynęłaś... A psychiatra Żyd też się znajdzie w pobliżu? ;)
magda pisze:Ne ma o co walczyc po w większosci krajów tak to wygląda, no ktoś musi doprowadzic do wielkiego ucisku .

Skąd kurde wiesz, kiedy będzie i z której strony przyjdzie wielki ucisk? Podszywasz się pod Boga? Czy w powyższej sugestii jest ziarno prawdy?
magda pisze:Też nie wiesz że sa tylko dwie grupy ludzi na świecie chrześcijanie i świat a każdy nacjonalizm jest ze świata i nie porównuj tego ze skoro mam Ojca w niebie to oleje swojego ojca cielesnego to nie to samo .

Narody pochodzą od Boga. Nie są ze Świata. Nawet w nakazie misyjnym się pojawiają narody.
magda pisze:Człowiek musi zdecydować czy należy do Jezusa ijest chrześcijaninem czy należy do szatana i do świata i zajmuje sie sprawami światowymi i walczy o swiatowe sprawy. do tego zawsze przegra niestety.

Kolejna negacja nauczania Apostoła Pawła.
berecik pisze:Twoje Magda są radykalne, nawet trochę bliskie Pawłowi.

Podaj mi proszę punkty styczne powyższej wypowiedzi i nauczania Apostoła Pawła - przynajmniej trzy lub jeden mocny.

Przywołałem Chińczyków, bo po ludzku dziwi mnie, że stosunkowo niewielka grupa etniczna w Polsce już teraz pozwala sobie na tak wiele. I pomyślałem co stałoby się gdyby to zrobili Żydzi. Podzieliłem się refleksją z wyborcami Konfederacji, bo nie wiedzą co czynią głosując na tych co dzisiaj są w Sejmie i chcą budować w Polsce Fort Xi.


Są ludzie i moderatorzy...
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Chińczycy zaatakowali Polaków w Warszawie

Postautor: KAAN » 11 lis 2019, 14:04

marioosh666, Nie używaj wulgaryzmów i nie poniżaj dyskutantów, pracujesz na punkt karny.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.

Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości