Moje problemy i wątpliwości

Masz pytanie? Zapytaj tutaj. Tematy niepasujące do innych działów.
Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Moje problemy i wątpliwości

Postautor: Noemi » 20 gru 2019, 22:13

marioosh666 masz zakaz udzielania odpowiedzi w tym dziale , następny taki wpis będzie punktowany


kubota
Posty: 54
Rejestracja: 08 lis 2019, 15:52
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Lokalizacja: Bydgoszcz
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Moje problemy i wątpliwości

Postautor: kubota » 21 gru 2019, 08:43

Co było nie tak z wpisami Marioosha? Nie żebym podważał Twoje decyzje, ale jestem ciekawy, żeby samemu nieświadomie "nie wpakować się na minę".


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Moje problemy i wątpliwości

Postautor: KAAN » 21 gru 2019, 08:57

To jest dział pomocowy, gdzie mogą być osoby o szczególnej wrażliwości i problemach, dlatego osoby o dziwnych i nieokreślonych poglądach nie mogą pisać w tym dziale, pilnujemy tego aby osoby szukające pomocy nie doznały nawet najmniejszej krzywdy.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
kubota
Posty: 54
Rejestracja: 08 lis 2019, 15:52
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Lokalizacja: Bydgoszcz
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Moje problemy i wątpliwości

Postautor: kubota » 27 sie 2020, 03:02

Czy chrześcijaństwo ma sens w przypadku osoby z problemami emocjonalnymi? Od wielu lat zmagam się z problemem niekontrolowanych wybuchów gniewu, czasem wręcz nienawiści do ludzi. Poza tym ciężko mi sobie wyobrazić życie bez kłamstwa - świat jest tak skonstruowany, że często nie powiedzenie prawdy jest najłatwiejszym (najlepszym?) rozwiązaniem.

Czuję w sobie jakąś potrzebę kontaktu z czymś wyższym, jakiegoś rozwoju duchowego, ale moje obecne życie jest tak dalekie od chrześcijańskiego ideału jak to tylko możliwe. I nie bardzo wiem jak to zmienić.


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Moje problemy i wątpliwości

Postautor: KAAN » 27 sie 2020, 08:41

kubota pisze: I nie bardzo wiem jak to zmienić.
Uwierz Panu Jezusowi.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.

Wróć do „Wszelka inna pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości