ksiazki dla dzieci

Muzyka chrześcijańska, książka, film
sibela
Posty: 1033
Rejestracja: 07 wrz 2008, 17:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Dolna Bawaria
Gender: None specified
Kontaktowanie:

ksiazki dla dzieci

Postautor: sibela » 17 lis 2008, 17:32

wybieram sie za miesiac do Polski i czas wyruszyc na zakupy internetowe tak by kasiazki juz na mnie czekaly jak przyjade.
Co polecacie, co czytacie swoim dzieciom? Czego nie moze zabraknac w biblioteczce mojego synka?


Niektórzy modlą się o całą beczkę, a nadstawiają kubek.
Awatar użytkownika
julaine
Posty: 1548
Rejestracja: 12 sty 2008, 13:33
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: julaine » 17 lis 2008, 21:11

nie wiem, ile syn ma lat, w każdym razie na podstawie własnego średniego dzieciństwa gorąco polecam "muminki".


"niewierzący o Bogu pisze, jak daltonista o kolorach" - KAAN
sibela
Posty: 1033
Rejestracja: 07 wrz 2008, 17:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Dolna Bawaria
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: sibela » 18 lis 2008, 19:01

syn ma 10 miesiecy i lubi jak mu czytam :) z wyksztalcenia jestem nauczycielem przedszkola wiec na swiatowej literaturze sie znam (no moze nowosci troche mniej) chodzi mi raczej o literature chrzescijanska

a muminki tez lubie i czytalam swego czasu :)


Niektórzy modlą się o całą beczkę, a nadstawiają kubek.
Awatar użytkownika
chrześcijanin
Posty: 3451
Rejestracja: 13 cze 2008, 20:24
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: okręgi niebiańskie Ef2:6
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: chrześcijanin » 18 lis 2008, 19:44

10 miesiecy :-)
Ja swoim czytywalem Krystyne Roy, a teraz sami czytuja te grubsze Krystyny Roy (2,5 roku slucha a 5,5 latek czyta )


Wierz w Pana Jezusa Chrystusa a będziesz zbawiony
Obrazek
cms|skr328|PL50950Wroclaw68
Zapraszam 11-14 luty na wykłady Maxa Billetera na Śląsku LINK: http://skroc.pl/3fb2
Awatar użytkownika
vinnica
Posty: 15
Rejestracja: 29 sty 2008, 12:51
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: a polski
Gender: None specified
Kontaktowanie:

witam!!!

Postautor: vinnica » 29 gru 2008, 14:24

Hmm niewiem jak duzy jest twój synek ale ja polacałabym 2 autorów :
Patrycje St.Jones
S.C Levisa z jego "Opowiesciami z Narnii"
jeszcze oczywiście Tolkiena ale to dla nastolatków...


"Bóg jest najwiekszym artystą na świecie, każdy artysta to jego naśladowca, który uwrażliwia na piękno."
sibela
Posty: 1033
Rejestracja: 07 wrz 2008, 17:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Dolna Bawaria
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: sibela » 29 gru 2008, 21:44

Na S.C Levisa jeszcze za maly by cos zrozumiec ale na sluchanie nie :) czasami sobie tak siedzimy Jonatan sie bawi a ja mu czytam :) "Opowiesci sa ulubiona lektura moja i meza :) mamy po polsku i niemiecku.
Krystyna Roy - napisala cale mnostwo ksiazeczek dla dzieci :) na pewno zagosci na naszej polce. A Patrycje St Jones tez polecam - dla nieco starszych dzieci.

Z ksiazeczek, ktore mam dla maluchow moge polecic, "Moje pierwsze bajeczki na dobranoc" Lois Rock
Dziesięć wspaniałych bajeczek z życia codziennego małych dzieci, każda zakończona podziękowaniem Bogu. Mi sie bardzo podobaja, wiekszosc opara jest na biblijnych historiach opowiedzianych troche inaczej, blizej dziecku np. O lwie z parapetu, ktory zaprosil zabawki na uczte.
No i "Mala biblia - moja pierwsza ksiazka". Ma takie piekne obrazki, ze sama lubie ja ogladac :) i latwo sie kartkuje co jest bardzo wazne dla malych ciekawskich raczek.
Sama jestem ciekawa co teraz kupie, zamowilam juz ksiazeczki Doroty Gellner z wierszykami ale chrzescijanska literature niestety nie, poszperam po ksiegarniach i moze w kosciele, w ktorym bedziemy beda mieli jakies ciekawe pozycje.


Niektórzy modlą się o całą beczkę, a nadstawiają kubek.

Wróć do „Inicjatywy kulturalne i nie tylko.....”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości