Chińczycy zaatakowali Polaków w Warszawie

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
marioosh666
wyznanie: Brak_denominacji
Kontaktowanie:

Chińczycy zaatakowali Polaków w Warszawie

Postautor: marioosh666 » 16 wrz 2019, 21:32

https://youtu.be/f1TAgBqQosg

Dedykuję wszystkim zwolennikom Konfederacji (czy jak ten twór się teraz nazywa), przeciwnikom USA i zwolennikom teorii, że największym zagrożeniem dla Polski są Żydzi.

Skoro już dzisiaj tak się panoszą to co będzie, kiedy populacja się zwiększy, dostaną nasze obywatelstwo i przejmą co się da?

Albertus
wyznanie: Kościół Katolicki
Kontaktowanie:

Re: Chińczycy zaatakowali Polaków w Warszawie

Postautor: Albertus » 16 wrz 2019, 22:05

marioosh666 pisze:https://youtu.be/f1TAgBqQosg

Dedykuję wszystkim zwolennikom Konfederacji (czy jak ten twór się teraz nazywa), przeciwnikom USA i zwolennikom teorii, że największym zagrożeniem dla Polski są Żydzi.

Skoro już dzisiaj tak się panoszą to co będzie, kiedy populacja się zwiększy, dostaną nasze obywatelstwo i przejmą co się da?

:O

Przepraszam ale czy ty to na poważnie piszesz?

jakaś jedna Chinka musnęła kamerzystę. Chyba długo przebywała w Polsce i przejęła "bojowość" od naszych niewiast..... :)

2Kor7:(1) Mając przeto takie obietnice, najmilsi, oczyśćmy się z wszelkich brudów ciała i ducha, dopełniając uświęcenia naszego w bojaźni Bożej.
marioosh666
Kontaktowanie:

Postautor: marioosh666 » 17 wrz 2019, 05:13

Albertus pisze:Przepraszam ale czy ty to na poważnie piszesz?

Tak
Albertus pisze:jakaś jedna Chinka musnęła kamerzystę. Chyba długo przebywała w Polsce i przejęła "bojowość" od naszych niewiast..... :)

A próbę przekupstwa, zasłanianie transparentu i spychanie jak wytłumaczysz? Jestem ciekaw :) Znam takich mistrzów racjonalizacji to zjedzą kupę i przekonają, że to czekolada jeżeli będzie taka potrzeba.

Albertus
wyznanie: Kościół Katolicki
Kontaktowanie:

Postautor: Albertus » 17 wrz 2019, 06:25

marioosh666 pisze:
Albertus pisze:Przepraszam ale czy ty to na poważnie piszesz?

Tak
Albertus pisze:jakaś jedna Chinka musnęła kamerzystę. Chyba długo przebywała w Polsce i przejęła "bojowość" od naszych niewiast..... :)

A próbę przekupstwa, zasłanianie transparentu i spychanie jak wytłumaczysz? Jestem ciekaw :) Znam takich mistrzów racjonalizacji to zjedzą kupę i przekonają, że to czekolada jeżeli będzie taka potrzeba.

Oczywiście nie podoba mi się zachowanie tych Chińczyków.

Tylko że otwierając filmik w temacie z tak dramatycznym tytułem spodziewałem się czegoś bardziej spektakularnego... :)

2Kor7:(1) Mając przeto takie obietnice, najmilsi, oczyśćmy się z wszelkich brudów ciała i ducha, dopełniając uświęcenia naszego w bojaźni Bożej.
marioosh666
Kontaktowanie:

Postautor: marioosh666 » 17 wrz 2019, 07:43

Albertus pisze:Oczywiście nie podoba mi się zachowanie tych Chińczyków.

Porządnego człowieka to oburza i bulwersuje. Przecież ich jest garstka i mają tu stosunkowo niewielkie wpływy, a pozwalają sobie na coś takiego. Gdyby to zrobili Żydzi zasłaniając plakaty z 447 i próbując przekupić demonstrantów to skowyt rozległby się od Bałtyku do Tatr i od Odry do Bugu.
Albertus pisze:Tylko że otwierając filmik w temacie z tak dramatycznym tytułem spodziewałem się czegoś bardziej spektakularnego... :)

Czy Ty masz pojęcie o ich cywilizacji? Wiesz czym się różni od naszej? Oni pokażą swoją siłę i pójdą na otwartą konfrontację dopiero, kiedy układ sił będzie dla nich korzystny, czyli będziemy przed nimi klęczeć na kolanach. Chińczyk się nie rzuca do większego od siebie. Najpierw go skolonizuje gospodarczo, zawrze korzystne sojusze, wypierze mózgu (Grzegorz Braun promuje Fort Xi).

P. S. Ja tego tytułu nie wymyśliłem tylko go przepisałem od autorów.

Pankracy
wyznanie: Inne protestanckie
O mnie: Sympatyk Kosciola luterańskiego i anglikanskiego.
Antypatyk sekt ewangelikalnych
Kontaktowanie:

Postautor: Pankracy » 17 wrz 2019, 08:43

Straszne. Ale jak Polacy w Anglii albo Niemczech sie zachowują jak bydło to jest świetnie :)
My możemy jechac na zachód i powinni nam dac obywatelstwo, prace i jeszcze ucalowac w reke.
Ale od nas to wara :)

marioosh666
Kontaktowanie:

Postautor: marioosh666 » 17 wrz 2019, 09:07

Pankracy pisze:Straszne. Ale jak Polacy w Anglii albo Niemczech sie zachowują jak bydło to jest świetnie :)

Podaj mi proszę JEDEN przykład Polaków zasłaniających plakaty demonstrantów, spychających ich z drogi, zabraniających nagrywać, uderzających, podejmujących próby przekupstwa NA ICH WŁASNYM PODWÓRKU, czyli np.: Polacy robią to Niemcom w Niemczech, a wtedy pójdziemy dalej w dyskusji. To nie jest kwestia, że ktoś się pobił. Takie rzeczy są normalne wszędzie niezależnie od koloru skóry czy narodowości.
Pankracy pisze:My możemy jechac na zachód i powinni nam dac obywatelstwo, prace i jeszcze ucalowac w reke.
Ale od nas to wara :)

Dobrze, że zdjąłeś maskę :) Chciałbym, żeby ktoś z Konfederacji to skomentował. Jeszcze niedawno Braun promował Fort Xi.

Wróć do „Polityka i ekonomia”