Postawa w czasie modlitwy

Miejsce w którym możemy postawić nasze pytanie, dotyczące życia, wiary, moralności, chrześcijańskich postaw, itd.
wyczekujący
Posty: 129
Rejestracja: 15 wrz 2018, 15:06
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postawa w czasie modlitwy

Postautor: wyczekujący » 27 sty 2020, 19:09

Witam, może dziwne pytanie, ale czy podczas modlitwy należy przyjąć jakąś odpowiednią pozę? Np. gdy leżymy lub robimy coś innego?


1Tes 5:16 Zawsze się radujcie.
17 Bez przestanku się módlcie.
18 Za wszystko dziękujcie; taka jest bowiem wola Boża w Chrystusie Jezusie względem was.

Czy ten fragment oznacza żeby się modlić cokolwiek byśmy nie robili?


Wszystko mi wolno, ale nie wszystko jest pożyteczne. Wszystko mi wolno, ale ja nie dam się niczemu zniewolić.
I Koryntian 6:12
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Postawa w czasie modlitwy

Postautor: KAAN » 27 sty 2020, 20:00

wyczekujący pisze:Witam, może dziwne pytanie, ale czy podczas modlitwy należy przyjąć jakąś odpowiednią pozę? Np. gdy leżymy lub robimy coś innego?
Jak będziesz się modlił to będziesz wiedział, wszystko zależy od twojej wiary i twojej postawy przed Panem Bogiem. Modlitwa to nie jest jakiś zakon w żadnej mierze, to twój osobisty kontakt z Panem Bogiem.

wyczekujący pisze:1Tes 5:16 Zawsze się radujcie.
17 Bez przestanku się módlcie.
18 Za wszystko dziękujcie; taka jest bowiem wola Boża w Chrystusie Jezusie względem was.

Czy ten fragment oznacza żeby się modlić cokolwiek byśmy nie robili?
Twoje życie powinno być jedną wielką modlitwą, to znaczy wszystko powinieneś robić ze świadomością że Pan na to patrzy. Takze twoja postawa życiowa powinna być nakierowana na pełnienie woli Bożej.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.

Wróć do „Pytania o chrześcijańskie życie w Chrystusie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości